Інтерфакс-Україна
08:24 26.02.2021

В Україні за другий день вакцинації зробили понад 1,1 тис. COVID-щеплень - Степанов

1 хв читати
В Україні за другий день вакцинації зробили понад 1,1 тис. COVID-щеплень - Степанов

У рамках другого дня вакцинації від COVID-19, вакцинували 1179 українців, і день у день ця цифра зростатиме в рази, повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

"За сьогодні 1179 осіб вакцинували. Ми каскадним способом розгортаємо цю вакцинацію, щоб не було програмних помилок. Для нас важливий не старт вакцинації, для нас важливий весь процес, щоб ми досягли тих цифр, до яких ми прагнемо", - розповів Степанов в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

За словами міністра, мінімальна частка вакцинованих проти COVID-19 в Україні повинна складати не менше 60%.

"За соціологічними дослідженнями, близько 43% громадян готові на безкоштовну вакцинацію. Ми вважаємо, що це дуже мало, тому ми проводимо максимальну комунікаційну кампанію, для збільшення кількості людей, які повинні вакцинуватися ... Мінімальний відсоток, який повинен бути в нашій країні, це не менше 60%. Саме з цієї цифри починається формування колективного імунітету", - зазначив міністр охорони здоров'я України.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп вважає, що в Україні час провести вибори

Україну офіційно запросили стати асоційованим членом Робочої групи ОЕСР з питань боротьби з хабарництвом - Качка

Зеленський запросив Папу Римського здійснити візит до України

Україна закликає міжнародну спільноту максимально рішуче відреагувати на повідомлення про звірства росіян у Малі

В Україну приходять дощі, на сході та північному сході – дощі з мокрим снігом

Кошта запросив членів Євроради на сесію 18-19 грудня обговорити підтримку України та європейську безпеку

Держкіно з нагоди 15-ї річниці створення: за цей час українське кіно пройшло складний, але послідовний шлях

Свириденко про готовність G7 використовувати активи РФ для підтримки України: розраховуємо на наших партнерів

Завершилася зустріч Зеленського та Папи Римського Льва XIV - ЗМІ

ССО уразили ворожі склади з безпілотниками та паливом на ТОТ Донеччини та Луганщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА