Інтерфакс-Україна
19:03 26.02.2021

Зеленський змінив представника України в підгрупі ТКГ із соціально-економічних питань

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський вивів зі складу української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) заступника глави Офісу президента (ОП) Юлію Свириденко, яка була представником нашої країни в робочій підгрупі з соціально-економічних питань, і призначив на її місце радника ОП Вікторію Страхову.

Відповідний указ №80/2021 оприлюднено на сайті президента в п'ятницю.

"Увести до складу делегації України для участі в Тристоронній контактній групі Страхову Вікторію Костянтинівну - радника Офісу президента України як члена делегації, представника України в робочій підгрупі з соціально-економічних питань; вивести зі складу делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Юлію Свириденко", - йдеться в документі.

У ньому також зазначено, що указ набуває чинності з дня його опублікування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

У Запорізькому районі помер один із постраждалих внаслідок російської атаки

У Запорізькому районі зазнали поранень двоє чоловіків через атаку дроном

Командувач СБС оголосив набір у свої підрозділи, планує закрити 15 тис вакансій

Рух ХАМАС передав ізраїльтянам тіла двох заручників - ЦАХАЛ

Державна митна служба: Вибух стався на митному посту "Укрпошти" на Київській митниці, відправлення йшло на експорт з України

Нові жертви окупантів на Донеччині: 2 загиблих і 9 поранених

РФ думає про те, як продавати свої підприємства в Європі, оскільки вони не зможуть працювати - Зеленський

Росіяни нанесли удари по Слов'янській ТЕС, дві людини загинуло, п'ятеро постраждали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА