Інтерфакс-Україна
20:16 26.02.2021

Рада 2-5 березня може передбачити пільги для "інвестнянь" і зменшити оподаткування грального бізнесу

1 хв читати
Рада 2-5 березня може передбачити пільги для "інвестнянь" і зменшити оподаткування грального бізнесу

Верховна Рада планує на найближчому пленарному тижні (2-5 березня) розглянути законопроекти про податкові та митні пільги для "інвестнянь", про зменшення оподаткування грального бізнесу, а також щодо посилення контролю за електронними сигаретами, повідомив глава фракції "Голос" Ярослав Железняк.

"Весна в Раді почнеться з вівторка: аграрні розписки 2805-д, податкові та митні пільги для "інвестнянь" (3761, 3762) і може бути один із етапів (типу) реформи судів (3711-д)", - написав парламентарій у своєму телеграм-каналі.

У середу на порядку денному, за його словами, - законопроекти про "літній час" (4201), про енергоефективність (4507), а також проект постанови про перейменування населених пунктів.

У четвер, згідно з повідомленням Залізняка, Рада планує знову розглянути законопроекти про обіг зброї, але як прогнозує депутат, "99%, що всі версії просто відправлять на доопрацювання".

Крім того, у четвер можливий розгляд законопроектів про зменшення оподаткування грального бізнесу (2713-д) і про посилення контролю за електронними сигаретами (4212).

"П'ятниця: вже традиційно - закон про заборону пластикових пакетів (2051-1)", - уточнив Железняк.

Разом із тим він ставить під сумнів можливість проведення позачергового засідання Верховної Ради щодо тарифів.

"Можливо, тижню додасть інтриги, якщо опозиція збере 150+ голосів на позачергове засідання за законами про тарифи, але це не точно", - уклав Железняк.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА