Інтерфакс-Україна
16:02 27.02.2021

У Києві завершилася акція протесту проти вироку Стерненку

1 хв читати

У Києві, під будівлею Офісу генерального прокурора, завершився мітинг на підтримку активіста і блогера Сергія Стерненка.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", акція завершилася близько 15.00 під Офісом генерального прокурора України під вимоги мітингувальників відставки генпрокурора Ірини Венедіктової та звільнення Стерненка. Прихильники Стерненка очікують, що його звільнять через тиждень.

У разі, якщо вимоги не будуть виконані, протестувальники обіцяють з 9 березня почати безстрокову акцію на його підтримку.

Як повідомлялося, біля будівлі Офісу президента на вул. Банковів відбулася акція прихильників Стерненка, якому присудили понад 7 років і конфіскацію половини майна за викрадення депутата Одеської міськради в 2015 році. Потім протестувальники провели акцію біля будівлі Офісу генпрокурора. Вони закидали будівлю фаєрами і петардами. Висунуто вимогу звільнити Стерненка і оновити судову систему.

Фото - Єгор Шуміхін

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти за добу втратили 1 030 осіб та 90 од. спецтехніки - Генштаб

Іран обмежує доступ до інтернету на тлі масових антиурядових протестів у Тегерані та регіонах - ЗМІ

"Укрзалізниця": Через пошкодження контактної мережі на Київщині рух деяких поїздів здійснюється із затримками

ДТЕК: світло повернули для понад 30 тис. родин на Київщині

Мер: в столиці постраждали 19 людей, серед них 5 медиків

Рух поїздів "червоної" лінії метро курсує зі змінами через складну енергетичну ситуацію – КМДА

У частині районів Києва через обстріли виникли перебої з опаленням та гарячою водою – КМДА

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

США розглядає можливість виплат у 10–100 тис. доларів жителям Гренландії в межах обговорення потенційного "придбання" острова

Через масовану ракетну атаку ворога в столиці виникли перебої з водопостачанням – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА