20:34 01.03.2021

Гетманцев розраховує, що "Слуга народу" підтримає законопроект про призначення урядом комісії з регулювання азартних ігор та лотерей

2 хв читати
Гетманцев розраховує, що "Слуга народу" підтримає законопроект про призначення урядом комісії з регулювання азартних ігор та лотерей

Керівник парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев розраховує, що депутати від фракції "Слуга народу" під час голосування у Верховній Раді підтримають законопроект, який пропонує включити призначення комісії з регулювання азартних ігор та лотерей до повноважень уряду.

"Є два законопроекти, які мають бути розглянуті в контексті грального бізнесу. Перший - це той, яким ми виправляємо помилку в основному законопроекті про регулювання грального бізнесу... Згідно з цим законопроектом, комісія (з регулювання азартних ігор та лотерей - ІФ) призначається або комітетом ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, або Кабінетом Міністрів. Є основний та альтернативний законопроекти, вони будуть винесені до зали. Думаю, що фракція підтримає той, який зараховуватиме це до повноважень Кабінету Міністрів, оскільки це відповідає Конституції", - зазначив Гетманцев під час брифінгу в понеділок.

У ВР також мають намір розглянути законопроекти про оподаткування грального бізнесу. Гетманцев уточнив, що на сьогодні ставка оподаткування різних видів грального бізнесу є єдиною і становить 10% додатково до доходу на прибуток підприємства.

"Окрім того, ми визначили, що всі виграші від 48 тисяч грн підлягають обкладенню податками, і ми скасували норму, яка була в попередньому законопроекті, щодо звільнення на три роки від оподаткування для грального бізнесу. Ми відмовилися від цієї пільги, оскільки вона абсолютно необґрунтована", - доставив депутат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА