Інтерфакс-Україна
20:53 01.03.2021

Арахамія підтвердив, що Дубінський потрапив у ДТП

1 хв читати
Арахамія підтвердив, що Дубінський потрапив у ДТП

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія підтвердив, що позафракційний народний депутат Олександр Дубінський у понеділок потрапив у дорожньо-транспортну пригоду.

"Сьогодні він (Дубінський - ІФ) потрапив у ДТП. Я сьогодні йому дзвонив, питав, чи потрібна йому якась допомога, він сказав, що все нормально, відчуває себе добре, постраждалих немає, машину трохи побито, своїм ходом добирається до Києва", - сказав Арахамія на брифінгу в понеділок у Києві.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що 1 березня на автодорозі Київ-Чоп біля міста Стрий (Львівська область) зіткнулися два автомобілі - одним із них керував Дубінський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Справжня передноворічна погода прийшла в Україну - 30-31 грудня будуть зі снігом, легким морозом та ожеледицею

Американській стороні не подобається слово "репарація", вони говорять про компенсацію з боку РФ – Зеленський

Одна людина загинула, ще одна - поранена внаслідок ворожої атаки на Оріхів

Окупанти просунулися в Мирнограді, біля Гуляйполя та в Дніпропетровській області, за добу зайняли 26,79 кв. км – DeepState

Без світла на Київщині понад 9 тис. споживачів, негода знеструмила абонентів у 215 населених пунктах – Міненерго

Сімʼя загиблої у російському полоні журналістки Рощиної отримала кошти від держави

Нацполіція: новорічна ніч не є винятком, дотримуйтеся комендантської години і не ігноруйте сигналів тривоги

Питання ЗАЕС та територій залишаються неврегульованими у 20-пунктному мирному плані – Зеленський

Гарантії безпеки від країн Коаліції охочих мають бути підтримані парламентами цих країн – Зеленський

Зеленський вважає необхідною присутність міжнародних військ в Україні як частину гарантій безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА