Інтерфакс-Україна
07:36 02.03.2021

Правоохоронці викрили в Києві шахраїв, які підроблювали довідки про відсутність коронавірусу

1 хв читати
Правоохоронці викрили в Києві шахраїв, які підроблювали довідки про відсутність коронавірусу

Правоохоронці викрили в Києві двох шахраїв, які підроблювали довідки про відсутність коронавірусу у пацієнтів, повідомив відділ комунікації Національної поліції Києва.

"Поліцейські встановили, що порушники за допомогою месенджерів і на особистих сторінках у соціальних мережах рекламували послуги з надання довідок про відсутність у людини коронавірусної хвороби. До того ж, замовники не проходили будь-яких лабораторних досліджень, а документ отримували поштою після оплати 550 гривень на "підставну" банківську картку", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до поліції звернулося керівництво одного зі столичних медичних центрів з повідомленням про те, що невідомі, використовуючи ім'я їхньої фірми, надають підроблені медичні довідки. Слідчі за даним фактом відкрили кримінальне провадження.

Слідчі встановили, що нелегальний бізнес організувала 55-річна громадянка іншої держави і її співмешканець - 48-річний киянин. За місцем проживання фігурантів правоохоронці провели санкціонований обшук, під час якого вилучили підроблені бланки і печатки з реквізитами відомої столичної фірми, мобільні телефони, на які порушники отримували замовлення, а також комп'ютерну техніку.

Відомості про події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут або використання) Кримінального кодексу України. В рамках досудового розслідування призначені експертизи, а також вирішується питання щодо оголошення фігурантам підозри. Санкція статті передбачає до п'яти років позбавлення волі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА