13:25 02.03.2021

Очікується, що саміт НАТО відбудеться у першій половині цього року, проте точна дата залежить від ситуації з COVID-19 - представник НАТО

2 хв читати
Очікується, що саміт НАТО відбудеться у першій половині цього року, проте точна дата залежить від ситуації з COVID-19 - представник НАТО

Очікується, що саміт НАТО відбудеться у першій половині 2021 року, проте точна дата залежатиме від ситуації з пандемією COVID-19 у країнах-членах альянсу, повідомила офіційний представник НАТО Оана Лунгеску.

"Ми сподіваємося, що саміт НАТО відбудеться у першій половині цього року тут, у Брюсселі. Всі з нетерпінням чекають на цю подію. Коли конкретно, чи є дата - чи буде це у квітні, травні, червні або, якщо відверто, пізніше, я не думаю, що це знає хто-небудь з нас. Але команда у всіх столицях працює дуже важко, як ви це можете собі уявити, щоб визначити дату, яка буде зручна для всіх", - сказала вона під час віртуального обговорення майбутнього саміту, проведеного Атлантичним форумом.

Лунгеску наголосила, що визначення дати події "залежить не лише від політичної волі провести саміт НАТО, а й також від того, як ми впораємося з ситуацією із COVID-19 у наших країнах".

"Я гадаю, що буде дуже важко для будь-якого з наших національних лідерів провести час у Брюсселі, якщо вдома є ще труднощі з програмою вакцинації, з іншими штамами вірусу, які з'являються. Це знову демонструє непередбачуваність світу, в якому ми живемо і в якому ми маємо провести саміт. Національні лідери мають бути впевненими, що вони контролюють ситуацію з COVID-19 до того, як бути залученими у тривалі поїздки за кордон", - пояснила представник альянсу.

При цьому вона наголосила, що "є розуміння того, що в ці дні ще навіть важливіше провести його за особистої участі, вживши всіх необхідних заходів, щоб гарантувати, що всі національні лідери, їхні делегації та всі перебувають у безпеці".

"Всі хочуть провести відмінний саміт, але це також має бути і безпечний саміт", - додала Лунгеску.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА