Інтерфакс-Україна
20:51 02.03.2021

Нову партію вакцин БЦЖ буде поставлено в Україну упродовж 7-10 днів - Степанов

1 хв читати
Нову партію вакцин БЦЖ буде поставлено в Україну упродовж 7-10 днів - Степанов

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) поставить в Україну нову партію вакцин проти туберкульозу (БЦЖ) упродовж 7-10 днів, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"У вакцини БЦЖ 31 січня закінчилася реєстрація і термін придатності. Ми ще минулого року в вересні або серпні, розуміючи, що закінчується термін, замовили ЮНІСЕФ дозакупити вакцини за кошти 2018 року, попередили, що вакцини нам потрібні в грудні", - сказав Степанов в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" у вівторок увечері.

Степанов повідомив, що "за останньою інформацією вакцина БЦЖ буде скоро поставлена".

"Ми очікуємо цю вакцину, і ЮНІСЕФ дав підтвердження того, що вакцина приїде в країну через 7-10 днів", - сказав він.

Міністр зазначив, що "всі діти, яким не було зроблено щеплення, поставлені на облік, їм потрібно буде зробити вакцину БЦЖ обов'язково".

"Це просто форс-мажор, який виник у ЮНІСЕФ. Я був впевнений, що жодних проблем у ЮНІСЕФ не буде. Ми традиційно працюємо з ЮНІСЕФ, але будемо вносити якісь зміни в наші договори, оскільки це дуже важливо. Всі інші вакцини в країні є", - сказав Степанов.

Раніше ЗМІ повідомляли, що через завершення 31 січня 2021 року строку придатності вакцини БЦЖ, закупленої за кошти держбюджету, в Україні новонароджені не прищеплювалися від туберкульозу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість поїздів повертаються до графіка - "Укрзалізниця"

Загиблих в Києві вже 22 людини - Ткаченко

МЗС та Мінкультури засуджують присутність російського прапора на Венеційському кінофестивалі

Зеленський зустрівся з новим президентом Польщі для синхронізації позицій напередодні великих дипломатичних подій

У Софіївській Борщагівці зупинили розважальний захід, проведення якого не було погоджено з військовими

Близько 20 тис абонентів на Харківщині залишаються без газу через аварію на газопроводі

До ліквідації наслідків повітряної атаки РФ на Київ залучено понад 20 волонтерів УЧХ

Кількість підтверджених жертв російської нічної атаки Києва, ймовірно, зростатиме - КМВА

Заява Верховної Ради України: Удар по представництву Євросоюзу в Києві - черговий перетин червоної лінії

Головкоми України й Норвегії обговорили напружену ситуацію на сході України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА