Інтерфакс-Україна
08:10 03.03.2021

Американські законодавці знову зацікавилися фінансовою діяльністю Трампа

1 хв читати
Американські законодавці знову зацікавилися фінансовою діяльністю Трампа

Комітет Палати представників США перевидав повістку до суду, вимагаючи надати податкові та фінансові документи Дональда Трампа, щоб уникнути "конфлікту інтересів" майбутніх президентів, повідомляють американські ЗМІ з посиланням на випущений у вівторок меморандум комітету.

Аналогічна повістка була видана в 2019 році, але термін її дії закінчився в січні.

Голова комітету Керолін Меловні пояснила колегам рішення щодо переоформлення повістки тим, що через тривалі судові розгляди комітету було "відмовлено в ключовій інформації, необхідній для прийняття законодавчих заходів". Вона сказала, що потреба в цьому матеріалі "залишається такою ж нагальною зараз, як і тоді", в 2019 році.

Трамп, на відміну від інших президентів, відмовився оприлюднити свої податкові декларації та інші документи, які могли б надати детальну інформацію про його статки і діяльність сімейної компанії Trump Organization.

Раніше колишній особистий адвокат Трампа Майкл Коен повідомив у Конгресі, що Трамп маніпулював фінансовою звітністю в період з 2011 до 2013 року для того, щоб знизити свої податки на нерухомість.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

Генасамблея ООН закликала до олімпійського перемир’я під час Зимових ігор-2026

Звільнився директор ДЕЦ МОЗ Бабенко

Мерц застережливо відреагував на можливість участі німецьких миротворців в Україні, водночас не відкидаючи її

Працівник "Київтеплоенерго" помер під час роботи на об’єкті критичної інфраструктури - КМДА

Шмигаль: Продовжуємо створювати умови для збільшення імпорту електроенергії державними компаніями

Київ має враховувати безпековий фактор при оновленні систем енерго- та теплозабезпечення - Сухомлин

Кабмін призначив Краснолуцького заступником міністра економіки і Шугалія - заступником міністра енергетики

Через погодні умови обмежено рух вантажівок в Полтавській та Дніпропетровській областях - Укртрансбезпека

Росія понад добу б’є по залізничній станції Синельникове - віцепрем’єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА