12:02 03.03.2021

"Укрпошта" 5 березня вводить в обіг перші в історії України марки в жанрі ню

2 хв читати
"Укрпошта" 5 березня вводить в обіг перші в історії України марки в жанрі ню

Перші українські поштові марки з оголеними тілами із серії "Її величність - жінка" побачать світ 5 березня, повідомляється на сайті національного поштового оператора "Укрпошта".

"Перший випуск прикрасять роботи Тараса Шевченка "Одаліска" з фондів Національного музею Тараса Шевченка та українського художника-сучасника Андрія Чебикіна "Енергія ІІ" з фондів Національного художнього музею України. Тираж кожної марки – 130 тис. примірників. До марок випущено конверти "Перший день" та картки для картмаксимумів", - ідеться в повідомленні.

В "Укрпошті" зазначають, що особливістю цього випуску стане колаборація поштового оператора й українського бренду OLIZ, який випустить нову колекцію жіночих шовкових хусток, частина коштів від продажу якої буде спрямована на розвиток Національного музею Тараса Шевченка.

Урочиста церемонія спецпогашення нових поштових мініатюр і презентація колекції хусток відбудеться 5 березня о 10:00 в Національному музеї Шевченка. Учасники: генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, директор Національного музею Шевченка Дмитро Стус, засновниця бренду OLIZ Христина Зборошенко і директор Національного художнього музею України Юлія Литвинець.

Поштові марки, конверти та картки серії "Її величність - жінка" випущено у співпраці з Національним музеєм Тараса Шевченка та Національним художнім музеєм України. Картину "Одаліска" Шевченко написав у 1840 році в Петербурзі. На конверті до випуску представлена ще одна його робота - "Вірсавія", написана в 1860 році. На другий поштовій марці відтворено роботу "Енергія II", написану в 1991 році художником-графіком, лауреатом Національної премії України ім. Шевченка Андрієм Чебикіним. На конверті до марки представлена його ж ілюстрація до збірки "Опале листя" Івана Франка.

Кількість марок в одному аркуші - 9 (3х3). Тираж кожної марки - 130 тис. примірників. Вартість маркового листа 81 грн (9 марок номіналом V, що еквівалентно 9 грн), конверт - 4 грн, картки - 4 грн. Вартість конвертів зі спецпогашенням та картаксимумів становить 18,80 грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Прем'єр-міністр Ізраїлю подякував Зеленському за ухвалення закону проти антисемітизму в Україні

Військове освоєння України з боку НАТО вже триває, це реальна загроза Росії

Постанову щодо проходження в Раду за ковід-сертифікатом парламент розгляне на наступному пленарному тижні

Глави оборонних відомств країн НАТО узгодили план відповіді на конфліктні ситуації, які загрожують альянсу

Ляшко доручив санлікарю створити комісію для розслідування випадків складного перебігу коронавірусу або летальних випадків від COVID-19 у вакцинованих людей

Серед госпіталізованих з COVID-19 близько 98% українців є невакцинованими

Камбоджа відкрилася для іноземних туристів, щеплених будь-якою вакциною від коронавірусу

Батько Саакашвілі переніс серцевий напад, його госпіталізовано

З'їзд партії "Слуга народу" відбудеться в середині листопада

США провели три успішних випробування гіперзвукових ракет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА