Інтерфакс-Україна
14:12 03.03.2021

Важливо продовжувати боротьбу з корупцією в Україні на повній швидкості - президент Євроради

2 хв читати
Важливо продовжувати боротьбу з корупцією в Україні на повній швидкості - президент Євроради

Президент Європейської ради Шарль Мішель відзначає важливість продовжувати боротьбу з корупцією та інші реформи в Україні й запевняє в підтримці з боку Європейського Союзу.

"ЄС надав безпрецедентну підтримку Україні та її процесу реформ: EUR16 млрд починаючи з 2014 року, і ми продовжуємо підтримувати ваші зусилля. Важливо продовжувати боротьбу з корупцією та інші реформи на повній швидкості. ЄС підтримує вас, президенте Зеленський, у тому, щоб повернути довіру народу України до вашої судової системи і в антикорупційному порядку денному. Це очікування народу України, який закликав до змін на Майдані", - сказав Мішель на прес-конференції після переговорів із президентом України Володимиром Зеленським у Києві в середу.

Президент Євроради також зазначив, що ЄС залишається прихильним посиленню політичної асоціації та економічної інтеграції України з ЄС. "Угода про асоціацію України та ЄС є найбільш амбітною, всеосяжною угодою, яку ЄС має з іншою країною. Як частина цієї угоди, Україна погодилася на серйозні зобов'язання щодо широких реформ. ЄС нині є головним ринком експорту України, і тисячі українських компаній отримують вигоду від можливостей експорту в ЄС", - зазначив він.

Мішель запевнив, що ЄС і далі розвиватиме секторальну співпрацю з Україною, зокрема для того, щоб підтримати цифрову економіку та "зелений" порядок денний.

"Україна добилася значного прогресу в реформах за ці роки, і ми цінуємо особисту прихильність президента Зеленського просуванню цих реформ", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС відмовився відсторонити Кириленка від посади голови АМКУ

Сибіга: Майбутнє України не може бути визначене без України

Зеленський: продовжимо спілкування з партнерами і на всіх рівнях - комунікацію з США

Немає жодної ознаки, що Росія готується до припинення війни, навпаки вони перемішують свої сили, щоб розпочати нові наступальні операції - Зеленський

Трамп заявив, що росіяни "були б в Києві за 4 години, якщо б наступали по шосе"

Поблизу Добропілля активно здійснюється просування військ РФ

Мерц перед зустріччю Трампа-Путіна збирає лідерів України, Франції, Великої Британії, Польщі, Італії, Фінляндії, ЄС

Каллас: Трансатлантична єдність, підтримка України та тиск на РФ – ось як ми завершимо цю війну

Заступник начальника управління карного розшуку Харківщини намагався вивезти ухилянтів на службовому авто, проводиться службове розслідування

Кількість постраждалих внаслідок удару по Запоріжжю зросла до 23, контузію отримала дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА