Інтерфакс-Україна
06:56 04.03.2021

Facebook скасовує заборону на політичну рекламу

1 хв читати
Facebook скасовує заборону на політичну рекламу

Соціальна мережа Facebook у четвер скасує свою заборону на політичну рекламу, оголошену в листопаді 2020 року, повідомила компанія.

"Ми ввели цю тимчасову заборону після виборів (у США) в листопаді 2020 року, щоб уникнути плутанини або зловживань після Дня виборів", - написала компанія у своєму блозі в середу.

Частково заборону на публікацію політичної інформації зняли в грудні перед другим туром виборів до сенату Джорджії.

Рішення про повне скасування заборони на рекламу було прийнято того ж дня, коли демократи в Палаті представників і в Сенаті опублікували спільну заяву із закликом покласти цьому край.

Компанія Google, яка ввела аналогічну заборону в зв'язку з виборами в США, минулого тижня скасувала це рішення.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мадяр: СБС вночі уразили 2 російські хімзаводи та низку об'єктів критичної, стратегічної та військової інфраструктури, зокрема, НПЗ

Понад 60% українців не готові поступатися ні територіями, ні прозахідним вектором розвитку під час переговорів з РФ – вересневе опитування

Рада зброярів представила концепцію Офісу підтримки експорту зброї та Export Map

НАБУ: викрито організовану групу, яка заволоділа 24 млн грн на обладнанні Ізмаїльського морпорту

Зеленський прийняв Вифлеємський вогонь миру від скаутських організацій України

352 квартири для ветеранів придбав Київ цього року – мер

Свириденко: Мобілізовані зможуть оформлювати іпотеку під 3% за програмою "єОселя"

В питанні збереження мозаїк перша ініціатива має йти від громад - Мінкультури

Україна протягом року має посилити НАБУ і САП та реформувати ДБР - заява віцепрем'єра Качки та єврокомісара Кос

В Дарницькому районі Києва загинула людина через вибух, ще одна поранена

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА