09:58 04.03.2021

Керівництво т. зв. ДНР планує змінити правила в'їзду на окуповану російськими найманцями територію

2 хв читати
Керівництво т. зв. ДНР планує змінити правила в'їзду на окуповану російськими найманцями територію

Окупаційна адміністрація на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) Донецької області найближчим часом планує ухвалення т. зв. закону "Про деякі питання перетину тимчасової лінії фактичного розмежування силових структур і правоохоронних органів ДНР і держави Україна", який передбачає впровадження дозвільної процедури на виїзд осіб із ТОТ у Донецьку область, а також визначає категорії осіб, яким заборонено в'їзд/виїзд з/на територію т. зв. ДНР.

Як повідомляє прес-служба української делегації в Тристоронній контактній групі в Telegram у четвер, перетин лінії розмежування під час виїзду (виходу) фізичних осіб і транспортних засобів із ТОТ у Донецьку область здійснюватиметься за наявності перепустки, оформленої т. зв. органами внутрішніх справ "ДНР".

"Вона видаватиметься фізичним особам, які досягли 18-річного віку, безоплатно строком на 6 місяців. Обов’язковими умовами для видачі такої перепустки є проходження особами дактилоскопічної реєстрації, фотографування та перевірка особистих засобів зв’язку заявників", - повідомляють в українській делегації.

Зазначається, що в разі пересування за межі ТОТ у Донецьку область транспортним засобом пропуск також оформлятиметься на транспортний засіб. Розгляд заяв на отримання пропусків т. зв. органами внутрішніх справ "ДНР" здійснюється протягом 15 діб з дня клопотання (в екстрених випадках - протягом доби).

"При в'їзді (вході) через лінію розмежування фізичної особи, якій раніше не оформлялася перепустка для виїзду (виходу) або термін її дії закінчився, на тимчасовому пункті контролю "посадовці ОВС" здійснюють перевірку засобів зв’язку (мобільного телефону) фізичної особи, обов’язкову державну дактилоскопічну реєстрацію і фотографування фізичної особи", - інформують парламентери.

Вони додають, що є ймовірність того, що аналогічний "нормативний акт" розробляє і окупаційна адміністрація на ТОТ у Луганській області.

"Це спричинить подальшу ізоляцію жителів ТОТ від території України, контрольованої урядом, і наразі реалізується під виглядом протидії поширенню нової коронавірусної інфекції", - резюмують в українській делегації.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА