Інтерфакс-Україна
11:47 04.03.2021

На Донбасі понад 5,5 тис. будинків залишаються пошкодженими або зруйнованими внаслідок агресії РФ - ОДА

1 хв читати
На Донбасі понад 5,5 тис. будинків залишаються пошкодженими або зруйнованими внаслідок агресії РФ - ОДА

Понад 5 500 житлових будинків залишаються пошкодженими або руйнованими внаслідок російської агресії в Донецькій області, заявив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

"Окремо зупинюся на питанні грошової компенсації за житло, зруйноване внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. У січні-лютому поточного року було проведено два засідання обласної комісії, за результатами яких було вирішено виплатити компенсацію 31 особі на загальну суму понад 7,9 млн грн. Охоплена фактично уся лінія розмежування – від Широкиного до Зайцевого, Авдіївки, Мар’їнки, Слов’янська – всього 11 населених пунктів", - наводить слова Кириленка на брифінгу в Краматорську прес-служба ОДА.

За словами голови ОДА, наразі здійснюється й аналіз потреб у ремонті та відновленні житла, яке було пошкоджено внаслідок бойових дій.

"Порахували, що на кінець лютого в області залишаються пошкодженими або зруйнованими 5 583 житлових будинків. На сьогодні вже відновлено 8 207 будинків (з них приватні – 7349). У 2020 році вдалося відновити 1 370 одиниць житла, цю практику продовжимо і у цьому році", - сказав Кириленко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА