21:04 04.03.2021

Рада суддів України вирішила перенести місце проведення з'їзду

2 хв читати
Рада суддів України вирішила перенести місце проведення з'їзду

Місце проведення чергового з'їзду суддів було перенесено у зв'язку із загрозою посилення радикальних настроїв і можливих спроб блокувати роботу з'їзду. Відповідне рішення ухвалено на засіданні Ради суддів України в четвер, повідомляє прес-служба ради.

"XVIII черговий з'їзд суддів України мав відбутися у березні 2020 року. Проте з метою мінімізації ризиків поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, його було перенесено на невизначений термін. З урахуванням вищевикладеного, місцем проведення XVIII чергового з'їзду суддів України було визначено Міжнародний центр культури та мистецтв Федерації профспілок України (м. Київ, алея Небесної сотні, 1), концертна зала якого здатна розмістити понад 2000 осіб", - йдеться в повідомленні в соцмережі Facebook.

Обране місце проведення з'їзду викликало невдоволення з боку низки громадських організацій, які, заявляють у раді, "виступили із закликами зірвати проведення з'їзду, блокувати його роботу, аж до застосування фізичного насильства проти учасників зібрання" у зв'язку з тим, що поряд із місцем проведення, колишнім "Жовтневим палацом", загинули Герої Небесної сотні.

"Ми з великою повагою ставимося до жертовності невинно вбитих борців за українську державність, розділяємо горе їхніх рідних, ніколи не дозволимо собі глумитися над їхньою пам'яттю. Але ми не можемо погодитись із тим, щоб демократичні цінності, за які віддали своє життя Герої Революції гідності, були сплюндровані радикально налаштованими силами, які погрожують закидати "коктейлями Молотова" делегатів з'їзду суддів України", - заявили в раді.

"З огляду на те, що правоохоронні органи заявляють про посилення радикальних настроїв напередодні з'їзду, можна припустити, що замовники дестабілізації зацікавлені в реалізації найгіршого сценарію, у підсумку якого - ліквідація незалежності суддів і повна зупинка правосуддя аж до ліквідації судової влади як такої. Ми не можемо цього допустити, як і не можемо допустити того, щоб окремі сили використовували пам'ять загиблих у досить сумнівних цілях, а тому Рада суддів України ухвалила рішення змінити місце проведення XVIII чергового з'їзду суддів України", - йдеться в повідомленні.

Рада суддів також закликала лідерів держави докласти максимум зусиль для гарантування безпеки з'їзду, і звернулася до міжнародних партнерів із проханням звернути увагу на штучне загострення ситуації навколо судової влади в Україні.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Сім поїздів затримуються з відправленням з Києва, в зв'язку з аварією в електромережі

На заході США вирують руйнівні пожежі

Україна і Ізраїль узгоджують технічну частину COVID-сертифікатів для їх подальшого взаємного визнання

Жовква обговорив із радником президента Північної Македонії ситуацію на Донбасі та євроатлантичну підтримку України

Кадрові перестановки в СБУ дозволять Зеленському ліквідувати контрабанду і підготувати СБУ до реформи

Андрущенко змінив Баранецького на посаді першого заступника голови СБУ

У Малайзії відновлює роботу парламент, скасовують режим НС через COVID-19

Мамедов звільняється з посади заступника генпрокурора і з органів прокуратури - юркомпанія "Міллер"

Світ у найближчі десятиліття може зіткнутися з новими рекордами спекотної погоди

В Одесі знайдено повішеним патрульного

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА