Інтерфакс-Україна
09:33 05.03.2021

Токіо планує продовжити режим надзвичайного стану

1 хв читати
Токіо планує продовжити режим надзвичайного стану

Влада Японії має намір продовжити режим надзвичайного стану для стримування епідемії коронавірусу COVID-19 у Токіо та сусідніх префектурах, повідомляє газета The Japan Times із посиланням на прем'єр-міністра країни Йосіхіде Сугу.

За інформацією видання, цей захід торкнеться столиці Японії та префектур Тіба, Канагава та Сайтама, які належать до агломерації так званого великого Токіо.

Суга зазначив, що критерієм скасування надзвичайного стану стане, зокрема, швидкість передачі нових штамів коронавірусу.

За даними сайту Worldometer, загалом за час пандемії в Японії виявлено понад 435,5 тис. випадків коронавірусу, понад 8 тис. людей померли.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Правоохоронці викрили на викраденні продуктів начальницю їдальні однієї з в/ч на Київщині

Україна й Німеччина домовилися про посилення співпраці у сфері шкільної освіти

Культурна менеджерка Лаюк претендує на посаду заступника міністра культури

УІК пропонує розширити "єКнига" на батьків новонароджених і запустити державні субсидії книгарням у 2026р.

Укргідрометцентр попереджає про сильний туман на заході України у четвер

Лісовий анонсував запуск рейтингу індивідуальних досягнень науковців у 2026р.

Окупанти захопили два села під Гуляйполем та просунулися в Покровську, площа окупації зросла на рекордні 40 кв. км - DeepState

У районі Рівнопілля українські підрозділи перемістились на більш вигідні рубежі - Сили оборони півдня

Фінансування наукових установ зміниться з 2026 р., хто не пройде атестацію, може бути реорганізований - Лісовий

Міносвіти анонсувало створення Дослідницьких центрів оборонного напряму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА