13:29 05.03.2021

Більшість українців підтримують впровадження суворого карантину, якщо захворюваність на COVID-19 зростатиме

2 хв читати
Більшість українців підтримують впровадження суворого карантину, якщо захворюваність на COVID-19 зростатиме

Більшість українців підтримують впровадження суворого карантину в разі суттєвого зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" у березні 2021 року.

Згідно з результатами опитування, за суворий карантин при високому рівні захворюваності виступають 56% респондентів, при цьому проти висловилися 41% опитаних.

Дві третини підтримують закриття ресторанів, кафе та кінотеатрів на час локдауну. 58% не заперечують проти закриття спортзалів, 52% - шкіл, 47% - дитсадків. Водночас майже 80% проти зупинки міжміського та міського громадського транспорту.

При цьому з тим, що рівень захворюваності на COVID-19 в Україні зростає, згодні 37% опитаних. 34% вважають, що рівень захворюваності не змінюється, 20% - що він знижується.

Основну відповідальність за проведення вакцинації від коронавірусної інфекції 45% опитаних покладають на міністра охорони здоров'я України. 22% опитаних вважають, що відповідальність за вакцинацію несе президент України, 10-11% назвали відповідальними Верховну Раду та головного санітарного лікаря. Прем'єр-міністра відповідальним вважають 5% респондентів.

Опитування проводилося 2-3 березня 2021 року серед населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Загалом було опитано 2500 респондентів методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Респонденти відбиралися на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 2,0%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Україні за добу зафіксовано 14 984 нових випадки інфікування COVID-19, одужали 9 736 людей

На горі Піп Іван Чорногірський все ще мороз

Україна може стати членом ЄС, якщо виконає угоду про асоціацію і програму реформ, заявляють у Брюсселі

Близько 70 тис. мусульман зібралися в Єрусалимі для першої п'ятничної молитви місяця Рамадан

За минулу добу російські найманці на Донбасі 15 разів відкривали вогонь по українських позиціях, з початку поточної - один раз

SpaceХ отримала право доставити астронавтів на Місяць

Кличко: Є два шляхи боротьби з поширенням коронавірусу - масова вакцинація і обмеження контактів між людьми

Степанов: Вакцинації публічних осіб залишковими дозами вакцини Pfizer не буде

Посольство США в РФ контактує з Вашингтоном стосовно інформації про заходи у відповідь, викладені МЗС Росії

Від коронавірусу помер голова Подільського району Києва Віктор Смирнов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА