Інтерфакс-Україна
18:54 05.03.2021

В Угорщині через технічні збої призупинили вакцинацію препаратом AstraZeneca

1 хв читати
В Угорщині через технічні збої призупинили вакцинацію препаратом AstraZeneca

Угорщині довелося тимчасово призупинити вакцинацію населення від коронавірусу COVID-19 препаратом компанії AstraZeneca через технічні проблеми зі сповіщеннями, повідомляє газета Hungary Today.

Угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан визнав, що в програмі сповіщень про вакцинацію сталася низка технічних збоїв. Деяких жителів повторно викликали на щеплення вже після того, як вони його зробили, а іншим запропонували приїхати до пункту вакцинації за сотні кілометрів від їхнього місця проживання.

Орбан заявив, що програму довелося призупинити на час проведення перевірки. Усуненням проблем займеться спеціальна оперативна група.

Окрім препарату AstraZeneca в Угорщині доступні інші вакцини, зокрема препарат від Pfizer, російська вакцина "Супутник V" і розробка китайської компанії Sinopharm.

Влада країни сподівається вакцинувати 70% населення до червня 2021 року. Від початку пандемії в країні заразилися понад 410 тис. осіб, більше ніж 14,5 тис. померли. Перше щеплення від коронавірусу зробили 862 тис. 953 людини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масштабну пожежу в Миколаєві внаслідок удару російського дрона ліквідовано - ДСНС

Українська делегація в Парижі наголосила на важливості повернення вивезених в РФ дітей і звільнення бранців – Єрмак

Україна та США підписали меморандум щодо угоди про економічне партнерство - Свириденко

Україна та США підписали меморандум щодо угоди про економічне партнерство - Свириденко

Рубіо мав розмову з Лавровим після переговорів у Парижі

Зеленський після зустрічі делегацій у Парижі: доповнюємо й уточнюємо наші позиції та працюємо заради реальної безпеки

Зеленський замінив голів Сумської та Луганської обладміністрацій – укази

Українська делегація в Парижі наголосила на важливості повернення вивезених в РФ дітей і звільнення бранців – Єрмак

Уряд Італії продовжуватиме захищати своє бачення відносин між ЄС та США – голова МЗС після зустрічі Мелоні з Трапом

Сибіга після зустрічі в Парижі: Посилення тиску на РФ має вирішальне значення для досягнення миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА