Інтерфакс-Україна
11:19 07.03.2021

У ЗСУ зафіксовано новий летальний випадок від Covid-19, за добу захворіли 63 людини - командування Медсил

1 хв читати

63 нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу Covid-19 зафіксовано у Збройних силах України (ЗСУ) за минулу добу, один військовослужбовець помер від Covid-19, зараз хворіє 1269 осіб, повідомляється на сторінці командування медичних сил ЗСУ в соцмережі Фейсбук у неділю.

"На жаль, у Збройних Силах України зареєстровано 49 летальних випадків від ускладнень викликаних гострою респіраторною хворобою Covid-19. Працівник ЗС України перебував на стаціонарному лікуванні у Вінницькій обласній інфекційній лікарні. Позитивний ПЛР-тест від 16.02.2021 р. Незважаючи на проведену терапію стан здоров'я хворого погіршився. Проведені реанімаційні заходи бажаного ефекту не дали", - зазначили у командуванні Медсил ЗСУ.

Згідно з повідомленням, за добу госпіталізовано 17 хворих, інші перебувають на лікуванні вдома під наглядом медиків. У всіх хворих стан здоров'я задовільний.

За даними командування Медсил, загалом за час пандемії в лавах ЗСУ одужали 16 218 людей, летальних випадків - 49.

"З початку прищеплювальної кампанії в Збройних Силах України 2376 осіб отримали 1 дозу вакцини. Із них 488 військових медиків. За минулу добу на Covid-19 щеплено 704 людини", - підсумували в командуванні Медсил ЗСУ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Постпред США при НАТО: ми намагаємося зрозуміти до чого максимально готова Росія

Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році

Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо

Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні

Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ

Сибіга скоординував із австралійською колегою подальші кроки для подальшого зміцнення оборонних спроможностей України

МЗС України назвало Почесних амбасадорів України 2025

Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Загиблих та постраждалих внаслідок влучання ворожого БпЛА в багатоповерхівку в Чернігові не виявлено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА