Інтерфакс-Україна
14:21 09.03.2021

Третина країн світу залишається повністю закритою для іноземних туристів - UNWTO

2 хв читати
Третина країн світу залишається повністю закритою для іноземних туристів - UNWTO

Третина країн світу залишається повністю закритою для іноземних туристів, особливо суворі обмеження діють в Азійсько-Тихоокеанському регіоні та Європі, йдеться у звіті Всесвітньої туристичної організації ООН (UNWTO).

"Поява нових штамів COVID-19 змусила багато урядів відмовитися від планів щодо зняття обмежень на поїздки. В результаті кожен третій напрямок у світі, або 32% країн нині повністю закриті для міжнародного туризму", - йдеться в повідомленні організації.

За її даними, з 217 напрямків повністю закриті 69. З них 30 розташовані в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, 15 - у Європі, 11 - в Африці, 10 - у Північній і Південній Америці, три - на Близькому Сході. Водночас 34% країн закриті частково.

Як нагадує UNWTO, дедалі більше країн вимагають у туристів довідки про ПЛР-тести на COVID-19 і/або надання даних про маршрут для відстежування контактів часто в поєднанні з карантином. Сьогодні такі вимоги діють у 32% держав.

"На початку пандемії обмеження на поїздки часто використовувалися для обмеження поширення вірусу. Тепер, коли настав час поступово відновлювати туризм, ми маємо визнати, що ці обмеження треба постійно переглядати, ґрунтуючись на останніх даних про ситуацію з зараженнями. Інакше неможливо забезпечити перезапуск галузі, в якій зайняті мільйони людей", - заявив, коментуючи звіт, генеральний секретар UNWTO Зураб Пололікашвілі.

У квітні 2020 року кількість країн, які впровадили обмеження на поїздки, сягала 100%. За даними UNWTO, за підсумками року міжнародний туризм скоротився на 74%, а експортні доходи від нього - на $1,3 трлн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

Каллас: Умови РФ щодо припинення вогню дають підстави сумніватися, чи хочуть вони миру

Мін'юст працює над побудовою єдиної державної системи органів управління національними архівами

За ніч збито 90 зі 174 ворожих БпЛА, 70 безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

Blockbuster Mall запустив маршрут із Вишгорода

Окупанти вночі атакували дронами Одеський район, постраждала людина, пошкоджені дитсадок і приватний будинок, 500 абонентів без світла

США вийдуть із групи, яка розслідує відповідальність за вторгнення в Україну

Під Києвом вночі збито 25 ворожих дронів, ще 12 локаційно втрачені, жертв та руйнувань немає

На фронтах за добу було 112 боєзіткнень, більше всього на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА