Інтерфакс-Україна
12:18 10.03.2021

На програму "Велика реставрація" виділено рекордні 2 млрд грн – заступник глави Офісу президента

2 хв читати
На програму "Велика реставрація" виділено рекордні 2 млрд грн – заступник глави Офісу президента

Заступник глави Офісу президента України (ОП) Кирило Тимошенко заявив про відкриття нової програми в рамках "Великого будівництва" під назвою "Велика реставрація", на яку держава виділила 2 млрд грн.

"Президент прийняв рішення про відкриття нової програми в рамках "Великого будівництва", яка називається "Велика реставрація". Це програма відновлення і реставрації об'єктів культурної спадщини - театрів, замків, музеїв, фортець тощо. На програму "Велика реставрація" виділено рекордну суму в історії України - 2 млрд грн", - заявив Тимошенко під час виступу на всеукраїнському форумі "Україна 30. Культура. Медіа. Туризм" у середу в Києві.

Головною метою "Великої реставрації" заступник глави ОП назвав збереження культурної спадщини, наголосивши, що "це важливо і для держави, і особисто для президента".

Він також зазначив, що на початку минулого року в Офісі президента "замислювалися над тим, що в країні багато об'єктів, які продовжують руйнуватися". Таких об'єктів культурної спадщини з'являлося "дедалі більше, саме тому було прийнято таке рішення про їхню реставрацію".

"Ми не відновлюємо такі об'єкти, щоб вони стояли порожні, - ми будуємо до них дороги, заводимо туди новий менеджмент, щоб люди приїжджали, дивилися і дізнавалися більше про власну країну. Це важливо в сьогоднішній реальності, коли люди через пандемію не зможуть багато виїжджати за кордон", - заявив Тимошенко.

Він додав, що "така реальність, що не буде багато людей виїжджати за кордон і цього року, тому мета держави полягає в тому, щоб люди дізнавалися більше про Україну".

За його словами, на деяких об'єктах роботи вже розпочалися, і їхні темпи зростатимуть.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА