Інтерфакс-Україна
20:59 10.03.2021

З'їзд суддів не вибрав суддю КС через велику кількість зіпсованих бюлетенів у другому турі голосування

1 хв читати
З'їзд суддів не вибрав суддю КС через велику кількість зіпсованих бюлетенів у другому турі голосування

Делегати XVIII чергового з'їзду суддів не вибрали суддю Конституційного Суду України за своєю квотою - під час повторного голосування за одного з двох кандидатів виявилося багато зіпсованих бюлетенів.

З першого разу з'їзд не обрав суддю КС, оскільки жоден кандидат не отримав необхідної для обрання кількості голосів, було ухвалено рішення про повторне таємне голосування. У бюлетень для голосування були внесені два кандидати, що набрали найбільшу кількість голосів, - голова Херсонського апеляційного суду Олександр Коровайко та суддя Верховного Суду Олександр Прокопенко.

Лічильна комісія під час підрахунку результатів повторного голосування встановила, що з 267 бюлетенів дійсними були визнані 243, тобто 24 бюлетені були зіпсовані. Коровайко набрав 134 голоси "за", а Прокопенко - 109. З урахуванням невеликої різниці у відриві між кандидатами та кількості зіпсованих бюлетенів з'їзд суддів ухвалив рішення, що суддю КС не обрано.

"Очевидно, буде оголошено новий конкурс і процедуру буде розпочато спочатку", - сказав голова Ради суддів Богдан Моніч, констатуючи факт необрання судді КС за квотою з'їзду суддів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина збільшує військову підтримку України на 3 млрд євро у наступному році - Глава МЗС

До п’яти загиблих і восьми поранених збільшилась кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя

В Одесі внаслідок ворожої атаки пошкоджено житловий будинок і підприємство, постраждало четверо людей – МВА

Індійський НПЗ припиняє переробку російської нафти через санкції США - ЗМІ

Ворог втратив 83 особи на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 161 ворожу атаку - Генштаб

ЄС оголосив конкурс проєктних пропозицій для підтримки громадянського суспільства в Україні на 17 млн євро

В Радбезі ООН Україна заявила про готовність працювати над планом миру, але з принциповою позицією щодо територій

Качка очолить українську делегацію до Ізраїлю для розвитку економічного співробітництва - ЗМІ

Мережко після зустрічі фракції "Слуга народу" з президентом: якихось змін не очікується

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА