Інтерфакс-Україна
07:00 11.03.2021

На Донбасі в середу через обстріли найманців загинув український військовий

1 хв читати
На Донбасі в середу через обстріли найманців загинув український військовий

На Донбасі в середу, 10 березня, в результаті обстрілу російськими найманцями українських позицій поблизу Старогнатівки загинув український військовослужбовець, повідомила прес-служба Оперативно-тактичного угруповання "Схід" у Facebook.

"Сьогодні, 10 березня, збройні формування Російської Федерації в черговий раз порушили режим припинення вогню і обстріляли позиції українських захисників зі стрілецької зброї недалеко від населеного пункту Старогнатівка, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід".

Як зазначається, військовослужбовець зі складу ОС отримав важке поранення і йому оперативно надали медичну допомогу, проте не врятували.

"Стосовно дій збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону СЦКК. На місці події працює керівний склад військової частини і робоча група військової служби правопорядку Збройних сил України", - сказано в повідомленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін зобов'язав авторів дисертацій засвідчувати, що частини тексту, які написані за допомогою ШІ, перевірені та відредаговані ними особисто

Кошта та фон дер Ляєн: підписання Зеленським нового закону про НАБУ/САП – позитивний крок, боротьба з корупцією повинна тривати

Відомо про 1 загиблого та 11 поранених у Краматорську внаслідок удару РФ по житловому будинку – ОВА

Сибіга закликав всі мусульманські країни засудити російську атаку по головній мечеті Духовного управління мусульман України "Умма"

В ОСУВ "Хортиця" спростували російську заяву про захоплення Часового Яру

Кількість загиблих в Києві зросла до 9 – МВС

Сили оборони Півдня спростували інформацію про захоплення Камʼянського

Буде створено міжвідомчу робгрупу з питань реформування системи протезування - Улютін

ДМС, Нацпол та Генпрокуратура викрили ще трьох учасників схеми фальсифікованих агрохімікатів

Ситуація з голосуванням за закон про обмеження повноважень НАБУ та САП призведе до зміни правил прийняття рішень у фракції "Слуга народу" - нардеп Жмеренецький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА