14:09 11.03.2021

Центр протидії дезінформації почне працювати наступного тижня - Єрмак

2 хв читати
Центр протидії дезінформації почне працювати наступного тижня - Єрмак

Центр протидії дезінформації може запрацювати вже наступного тижня, заявив голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

"На виконання доручення президента найближчим часом, найближчими днями, я б сказав, розпочне свою роботу Міжнародний центр протидії дезінформації, який буде створений на базі Ради національної безпеки і оборони. Цей орган не є і не буде політичним. Президент здійснюватиме необхідний контроль і стежитиме за діяльністю. Я впевнений, що вже наступного тижня такий центр розпочне свою роботу", - заявив Єрмак на форумі "Україна 30. Культура. Медіа. Туризм" у четвер у Києві.

За словами Єрмака, "ініціатива зі створення Центру викликана сьогоднішніми подіями в Україні, є також велика необхідність у тому, щоб цей центр дуже швидко став потужним інструментом боротьби з дезінформацією".

Голова ОП висловив сподівання, що незабаром можна буде побачити перші результати роботи Центру протидії дезінформації.

Він додав, що "в Україні вже є підтвердження та зацікавленість міжнародних партнерів брати участь у цьому центрі".

Крім того, в роботі Центру протидії дезінформації зацікавлена українська делегація у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ).

"Можу сказати від себе особисто як людина, яка представляє Україну на такому важливому міжнародному майданчику як "нормандський формат". Наша делегація, яка представляє Україну у Тристоронній контактній групі у Мінську, абсолютно зацікавлена, щоб цей центр почав працювати, надавав підтримку, тому що важливі, але такі необхідні переговори, які там відбуваються, - вони на сьогодні теж є об'єктом дезінформації та маніпуляції", - сказав Єрмак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА