15:11 11.03.2021

Захворюваність на COVID-19 в Україні продовжує зростати на 20% за тиждень - KSE

2 хв читати
Захворюваність на COVID-19 в Україні продовжує зростати на 20% за тиждень - KSE

Захворюваність на COVID-19 в Україні продовжує зростати на 20% за тиждень, зазначають у Київській школі економіки (KSE).

"Захворюваність в Україні продовжує зростати з такими самими темпами, приблизно на 20% за тиждень. Зростають також госпіталізації. При цьому госпіталізують на третину більше пацієнтів, ніж виписують. Україна вийшла на 50% завантаженості реанімаційних ліжок, завантаженість ліжок із киснем також суттєво зростає і вже досягла 35-40%", - сказав керівник Центру економіки охорони здоров'я KSE Юрій Ганиченко під час прес-брифінгу в Києві у четвер.

За словами експерта, найбільш напружена ситуація, як і раніше, залишається в шести областях - Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській, Вінницькій, Житомирській та Миколаївській.

"У Вінницькій і Миколаївській області необхідно якнайшвидше на місцевому рівні впроваджувати посилені карантинні обмеження. У Київській і Львівській областях один із найнижчих показників охоплення тестуванням і один із найгірших коефіцієнтів виявлення випадків, тобто втрачається контроль над поширенням захворюваності. Ми рекомендуємо збільшити кількість тестувань на 50%", - додав Ганиченко, зазначивши, що невелике зростання захворюваності спостерігається у всіх регіонах, а найбільш сприятлива ситуація в Кіровоградській і Херсонській областях.

У KSE зазначають, що Україна залишається у п'ятірці країн Європи із найбільш критичною ситуацією через низьке виявлення випадків COVID-19. Коефіцієнт виявлення в Україні становить 15% при рекомендованому ВООЗ 5%, отже, Україні необхідно нарощувати рівень тестування щонайменше втричі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА