10:14 12.03.2021

Шкарлет у річницю карантину: Незважаючи на фейки, ми змогли гідно виробити алгоритм роботи при дистанційному навчанні

2 хв читати
Шкарлет у річницю карантину: Незважаючи на фейки, ми змогли гідно виробити алгоритм роботи при дистанційному навчанні

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет заявляє, що, незважаючи на різні фейки у соціальних мережах та ЗМІ, влада все-таки змогла гідно виробити алгоритм роботи при дистанційному навчанні в період карантину у зв'язку з поширенням COVID-19.

"Хочу подякувати всім освітянам, здобувачам освіти та їхнім батькам за те, що гідно подолали й долаємо наразі усі виклики, які перед нами ставить пандемія. Дякую за оперативну адаптацію до абсолютно нових, можна сказати, екстремальних умов під час освітнього процесу. Мені приємно констатувати факт того, що незважаючи на різні фейки в соціальних мережах та ЗМІ, ми все-таки змогли достойно напрацювати алгоритм роботи під час дистанційного навчання", - наводить слова Шкарлета прес-служба міністерства.

Міністр зазначив, що українська влада успішно впоралася з викликами, які поставив перед нею карантин у сфері дистанційної освіти і змогла зробити ще один крок на шляху до повної диджиталізації освіти.

"Спільно з керівниками ОДА, директорами обласних управлінь (департаментів) освіти і науки, з учителями, батьками та здобувачами освіти ми впоралися з викликом, який насправді став для нас наступним кроком на шляху до диджиталізації освіти в Україні - і зупинятися в цьому напрямі не збираємося", - наголосив Шкарлет.

Він додав, що навчання в очному режимі, безумовно, набагато "краще і ефективніше", однак виклики, які виникають через пандемію коронавірусу, дають поштовх створювати якісні платформи для дистанційного навчання.

Згідно з повідомленням, на сьогодні триває розробка мобільного застосунку "Всеукраїнської школи онлайн" для iOS і Android та кабінету вчителя на сайті.

"Навесні 2021 року "Всеукраїнська школа онлайн" стане єдиною онлайн-платформою для шкільного навчання, де можна буде створювати контент, збиратися у віртуальні класи, виставляти та коригувати бали, відстежувати прогрес і звітувати. Наразі платформою користуються майже 140 тис. учнів, вчителів та батьків", - наголошують у відомстві.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА