Інтерфакс-Україна
07:57 13.03.2021

П'яний житель Харківщини "замінував" залізничний вокзал через розбіжності з родичами

1 хв читати
П'яний житель Харківщини "замінував" залізничний вокзал через розбіжності з родичами

Поліція встановила особу людини, яка повідомила про "замінування" вокзалу на станції Куп'янськ-Вузловий (Харківська обл).

"Ним виявився 38-річний житель селища Куп'янськ-Вузловий ... Чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння і зробив неправдиве повідомлення через розбіжності з оточуючими і близькими родичами", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Інцидент стався в ніч на п'ятницю, 12 березня. До чергової служби Куп'янського районного відділу поліції надійшло повідомлення від громадянина про те, що він замінував залізничний вокзал. Фахівці обстежили 2373 кв. метри приміщень вокзалу та 2858 кв. метрів прилеглої території, евакуювали 10 осіб. Рух потягів не припинявся, відведення транспорту не здійснювалося. Під час огляду вибухових пристроїв або вибухонебезпечних речовин правоохоронці не виявили.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) КК України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАЗК: під час моніторингу способу життя генерала Вітюка зовнішнього впливу на Агентство не було

Наслідки удару по Яровій на 12:30: 21 людина загинула і стільки ж поранено

Освітній омбудсмен: графік роботи дитсадків має враховувати потреби батьків

Росіяни нанесли авіаудар по селищу Ярова на Донеччині, більше 20 людей загинуло - Зеленський

ЄС планує досягнути 100% від встановленої мети у 2 млн боєприпасів для України до жовтня – Каллас

Київська влада відхилила петицію про дозвіл відвідування вбиралень у метрополітені

Уряд затвердив порядок організації та проведення атестації співробітників ДМС

Росіяни вдарили дроном по школі у Краматорську

Дівчинку-підлітка вдалося повернути на підконтрольну уряду України територію - Єрмак

ГУР додав до бази даних понад сто іноземних компонентів, ідентифікованих в російських БпЛА та ракетах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА