Інтерфакс-Україна
17:15 13.03.2021

Кличко пройшов бойовий інструктаж на полігоні центру "Десна"

1 хв читати
Кличко пройшов бойовий інструктаж на полігоні центру "Десна"

Міський голова Києва Віталій Кличко, заступники голови Київської міської державної адміністрації та голови столичних районів у суботу займалися бойовою підготовкою в навчальному центрі "Десна".

"Керівництво міста відповідальне за безпеку в столиці. І має бути готове до будь-яких подій. Сьогодні я, заступники голови КМДА та голови районів Києва в навчальному центрі "Десна" пройшли інструктаж, ознайомилися з тим, як діють окремі військові підрозділи. Також була бойова підготовка, стрільби. Багато з нас служили в армії, але навички треба вдосконалювати", - написав мер на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За словами Кличка, такі навчання на полігоні "Десна" будуть регулярними для керівництва міста.

Мер зазначив, що військовий комісар Києва Сергій Клявлін відзначив достатньо високий рівень підготовки більшості учасників навчань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти 3,8 тис. разів клопотало перед Держприкордонслужбою про перетин кордону представниками закладів освіти у 2025р.

Нацполіція: директору будівельної компанії на Херсонщині повідомлено про підозру у привласненні 5 млн грн на укриття

У застосунку "Київ Цифровий" проходить опитування про найменування 4 скверів столиці

Прем’єр Нідерландів: Протестувальники в Ірані заслуговують на нашу підтримку

Освітній омбудсмен про напад в київській школі: Заклади освіти мають бути безпечним простором для дітей і педагогів

НАЗЯВО і Міносвіти: у 2025 році плагіат виявлено в 10 дисертаціях, 8 осіб позбавлено наукових ступенів

Аварійні відключення світла діють по всьому Києву – ДТЕК

Україна має отримати свої перші БМП Lynx KF41 вже на початку 2026 року – Rheinmetall

Трамп: у Зеленського немає козирів, в нього є лише Дональд Трамп

Сибіга: війна триває вже довше за радянсько-німецьку, водночас агресор не досяг жодної стратегічної цілі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА