Інтерфакс-Україна
19:42 13.03.2021

Мер Ніцци просить владу Франції дозволити йому купити вакцину "Супутник V"

1 хв читати
Мер Ніцци просить владу Франції дозволити йому купити вакцину "Супутник V"

Мер французького міста Ніцца Крістіан Естрозі закликає французьку владу дати йому дозвіл на ввезення російської вакцини "Супутник V".

"Прошу владу, що курує охорону здоров'я, дозволити мені зробити це", - написав мер у своєму Twitter.

Естрозі також опублікував фрагмент свого інтерв'ю місцевій радіостанції, в якому пояснює, що вважає за потрібне прискорити темпи вакцинації в Ніцці. Мер пояснив, що виступає за децентралізацію у Франції, оскільки часто в кризових ситуаціях регіональна влада може діяти швидше за центральну. Як приклад він навів питання постачання масками: за словами Естрозі, минулої весни він швидко вирішив цю проблему в Ніцці, тоді як у решті країни спостерігався серйозний дефіцит.

"Ніцца - місто міжнародного значення", - додав він, пояснюючи, яким чином може самостійно домовитися про постачання російської вакцини.

Естрозі - французький політик. Він представляє опозиційну праву партію "Республіканці".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ готується до тривалого протистояння, а не завершення війни, Україні потрібні інновації та технології – Залужний

Папа Лев XIV засудив бомбардування цивільної інфраструктури та закликав до негайного припинення вогню в Україні

Освітні заклади Києва отримали рекомендації щодо зливання води у системах опалення

Через аномальні погодні умови "Укрзалізниця" відправляє низку поїздів із затримками

Підприємствам та організаціям Львівщини рекомендують перейти на дистанційну роботу — Козицький

Міноборони оголосило початок публічних консультацій щодо змін в оборонну політику України

Сибіга закликав країни Перської затоки відреагувати на атаку РФ, що завдала шкоди посольству Катару

У Києві без теплопостачання половина багатоквартирних будинків – майже 6 тис. – Кличко

"Євро-Реконструкція" розпочне підключення будинків до тепла після 14:00

Трамп гарантуватиме безпеку України, бо впевнений, що Росія не буде знову вторгатися

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА