Інтерфакс-Україна
22:33 17.03.2021

Екс-глава "Укрзалізниці" Жмак не має наміру йти з залізничної галузі

2 хв читати
Екс-глава "Укрзалізниці" Жмак не має наміру йти з залізничної галузі

Екс-глава правління "Укрзалізниці" Володимир Жмак не планує залишати залізничну галузь.

"Я прагнув зробити УЗ локомотивом економіки України в 2021 році. Дякую всім, хто був поруч і підтримував цю мету.

Надалі я не збираюся залишатися осторонь, адже я вже встиг відчути себе членом великої залізничної сім'ї.

"Тільки вперед", - написав Жмак у своєму Телеграм-каналі ввечері в середу.

Жмак також зазначив, що вважає рішення Кабінету міністрів України про своє відсторонення необгрунтованим.

"Кабінет Міністрів України прийняв рішення про моє звільнення з посади Голови правління Укрзалізниці. Вказане рішення виглядає, як мінімум, дивно, як у зв’язку із відсутністю підстав, так і з грубим порушенням всіх можливих процедур та закону", - заявив він.

За словами Жмака, в понеділок на позачерговому засіданні Наглядової ради він представив свій тригодинний звіт, у вівторок отримав дзвінок від голови наглядової ради Шевкі Аджунера, який "запропонував терміново написати заяву про звільнення за згодою сторін".

"Оскільки підстав для такої "дружньої пропозиції" я не вбачав, будь-яких повідомлень про недоліки в своїй роботі від Наглядової ради ніколи не отримував, тому цю щедру оферту не прийняв. Після цього, сьогодні, ламаючи всі стереотипи про повільність прийняття рішень міністерством інфраструктури, міністр вже з самого ранку підготував та передав Кабміну подання на моє звільнення. Хтось з цим питанням дуже поспішав", - написав Жмак.

Як повідомлялося, на засіданні в середу, 17 березня Кабінет міністрів України за поданням наглядової ради АТ "Укрзалізниця" звільнив главу правління компанії Володимира Жмака.

Кабмін також знову призначив на посаду в.о. голови правління УЗ Івана Юрика (чинний член правління УЗ), раніше вже виконував обов'язки голови компанії.

Як повідомлялося, раніше наглядова рада АТ "Укрзалізниця" розглядала можливість відсторонення голови правління УЗ.

Кабінет Міністрів України затвердив кандидатуру Володимира Жмака, який обіймав посаду голови наглядової ради аеропорту "Бориспіль", головою правління АТ "Укрзалізниця" 26 серпня 2020 року. Наглядова рада "Укрзалізниці" 12 серпня 2020 року підтримала кандидатуру Жмака на посаду голови компанії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА