Інтерфакс-Україна
11:12 18.03.2021

Харківська облкомісія ТЕБ та НС рекомендує перевести на дистанційне навчання старшокласників і студентів

2 хв читати
Харківська облкомісія ТЕБ та НС рекомендує перевести на дистанційне навчання старшокласників і студентів

З огляду на зростання рівня захворюваності на СOVID-19 Харківська регіональна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) рекомендує перевести на дистанційне навчання, починаючи з четверга, 18 березня, учнів загальноосвітніх шкіл, за винятком молодших класів.

"Рекомендувати керівникам закладів загальної середньої освіти забезпечити організацію переведення на дистанційне навчання учнів закладів загальної середньої освіти, окрім учнів початкових класів (1-4 класи)", - йдеться в рішенні комісії ТЕБ та НС, оприлюдненому на офіційному сайті Харківської облдержадміністрації.

Згідно з документом, у разі виявлення випадків СOVID-19 у початкових класах їх також рекомендовано переводити на дистанційне навчання.

Учні спеціальних, санаторних закладів, закладів спеціалізованої освіти обласного підпорядкування, навчально-реабілітаційних центрів продовжать навчання у звичайному режимі за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та обов'язкового щоденного контролю за станом здоров'я учнів.

Закладам професійної та професійно-технічної освіти, професійної передвищої та вищої освіти також рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання.

Крім того, комісія заборонила проведення масових заходів (спортивних, культурних, розважальних, соціальних, релігійних, наукових, освітніх та інших) за участю більше ніж 1 людини на 4 кв. м площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Зали, де відбуваються масові заходи, а також кінотеатри, театри та інші заклади культури мають бути заповнені не більше ніж на 50%.

Комісія заборонила працювати спортивним залам і фітнес-центрам, які не забезпечують можливість розміщення 1 людини на 10 кв. м, і басейнам на більше ніж чотири особи на одній доріжці для індивідуального заняття або 6 для групових.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд розраховує, що до 2030 р. 60% жителів України будуть володіти англійською мовою певною мірою

Зеленський привітав працівників українських ЗМІ з Днем журналіста

Кількість постраждалих у Тернополі зросла до 11 осіб, шестеро з них – рятувальники

У стаціонарах Києва перебувають 17 постраждалих через нічну атаку, ще восьмеро отримують допомогу амбулаторно

В Україні відзначають День журналіста: благодійний концерт на підтримку військових

Короткочасні дощі та грози пройдуть на значній території України в суботу, вдень 28-33°

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" іноземців, залучених до надання гуманітарної допомоги Україні

Стефанішина: Говорити про дати відкриття перших трьох переговорних Кластерів можна буде через 2 тижні, коли ЄК надасть висновки

УЧХ допомагає постраждалим від російської атаки на Тернопіль та Луцьк

Пошкоджені через ворожу атаку ділянки метро у Києві планують відремонтувати протягом доби - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА