Інтерфакс-Україна
15:33 18.03.2021

Рада не IQOS Friendly - Стефанчук закликав депутатів курити лише в строго відведених приміщеннях

1 хв читати
Рада не IQOS Friendly - Стефанчук закликав депутатів курити лише в строго відведених приміщеннях

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук закликав народних депутатів використовувати IQOS для куріння лише в строго відведених місцях.

"Хочу звернутися до апарату Верховної Ради, до народних депутатів: Верховна Рада не є IQOS Friendly, тому я дуже прошу використовувати їх лише у відведених місцях. Я буду дуже вдячний, тому що повага до прав людини розпочинається з того, що ми створюємо необхідні можливості", - зазначив перший віце-спікер.

Так він відреагував на звернення народного депутата Олександра Лукашева (фракція "Опозиційна платформа - За життя").

"Я хотів би звернути колективну увагу депутатів на те, що біля правового входу до сесійної зали знепритомнів поліцейський, тому що він задихається від того смороду від IQOSів, там у кулуарах неможливо перебувати", - сказав Лукашев під час засідання ВР у четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

Посол Швейцарії про корупційний скандал в Україні: Ключовим є розкриття справ, щоб зберегти довіру інвесторів

Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі оборонну співпрацю і питання історичної пам’яті

Бюджет на другий конкурс пропозицій з відновлення України для швейцарський компаній було подвоєно через великий інтерес - посол

Міносвіти залучило $30 млн на розвиток дошкільної освіти в межах "First Steps Forward"

Коордштаб: Понад третина військовополонених з російського боку, які перебувають в Україні, - не росіяни

Всі 109 звільнених білоруських політв’язнів доставлені до Польщі та Литви

В листопаді зафіксовано 169 осіб, які поширювали російську пропаганду в країнах Європи, - ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА