Інтерфакс-Україна
17:10 18.03.2021

Арахамія вважає безпідставними звинувачення Дубінського про можливу причетність ОП до оприлюдення записів розмов Порошенка та Байдена

1 хв читати
Арахамія вважає безпідставними звинувачення Дубінського про можливу причетність ОП до оприлюдення записів розмов Порошенка та Байдена

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає безпідставними звинувачення нардепа Олександра Дубінського про можливу причетність Офісу президента до оприлюднення записів розмов п'ятого президента України Петра Порошенка та президента США Джо Байдена.

"Щодо плівок Деркача, краще, ніж американські спецслужби, ніхто не скаже про причини та джерела їх походження. Решта - це домисли "мамчиних розслідувачів", - сказав Арахамія в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Він наголосив, що Дубінський звинувачує усіх у всьому замість того, щоб усвідомити свої помилки.

"Я з розумінням ставлюся до цього важкого періоду життя свого колеги і сприймаю це як ознаки весняної депресії", - зазначив глава фракції.

Раніше Дубінський (позафракційний народний депутат) заявив, що Офіс президента вимагав від нього взяти участь у створенні слідчої комісії Верховної Ради "на тему плівок Порошенка-Байдена".

"Саме Офіс президента вимагав від мене участі в тій прес-конференції, де Деркач опублікував відповідні плівки … Офіс президента не просто погоджував ці дії, а активно брав у них участь", - сказав він, наголосивши, що відмовився від участі "в цій афері", і "створювати слідчу комісію довелося особисто главі фракції "Слуга народу" Давиду Арахамії ... який сьогодні намагається замести свої сліди у справі Порошенка-Байдена".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА