Інтерфакс-Україна
19:30 18.03.2021

Байден не жалкує про свої слова про Путіна

1 хв читати
Байден не жалкує про свої слова про Путіна

Президент США Джо Байден не жалкує про різкі слова на адресу президента РФ Володимира Путіна, заявила в четвер представник Білого дому Джен Псакі.

"Ні. Президент дав пряму відповідь на пряме запитання", - сказала вона на брифінгу, відповідаючи на питання журналіста про те, чи не шкодує Байден про своїх недавні слова на адресу Путіна.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік через кордон впав ще на 12,4%

Поле бою очікує на революцію наземних роботизованих комплексів – командир 3-го корпусу Білецький

Навроцький видав постанову про згоду на перебування іноземних військ на території Польщі

Зеленський: Найбільш ефективні санкції –це вогонь на російських нафтових заводах, терміналах, нафтобазах

Україна проти повернення РФ заморожених активів як плати за припинення вогню – Єрмак

Залізничне сполучення на дільниці Васильків-1-Боярка вже відновлено – МінРГТ

Росіяни продовжують атакувати на покровському напрямку, за добу зафіксовано 114 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни обстріляли Білозерку на Херсонщині, загинув мирний житель – ОВА

На місці вибуху у вагоні потяга на Київщині триває відновлення рейок, 28 потягів слідують зміненими маршрутами – Свириденко

Сьогодні ми ближчі до миру, ніж були вчора, але потрібно терпіння – президент Фінляндії на YES в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА