06:49 20.03.2021

Аваков про висловлювання Байдена щодо Путіна: Думаю про те, щоб це не була "гаряча війна" для України

1 хв читати
Аваков про висловлювання Байдена щодо Путіна: Думаю про те, щоб це не була "гаряча війна" для України

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що заява президента США Джо Байдена щодо президента РФ Володимира Путіна може спричинити "холодну війну" і побоюється протистояння ситуації на сході України в зв'язку з цим.

"Це може бути "холодна війна" між західною цивілізацією і Російською імперією, як її бачить Путін. Я думаю про те, щоб це не була "гаряча війна" для України, і ми повинні бути до цього готові. Оскільки у цій своїй грі Путін...може зробити чергову авантюру для нас, яка буде коштувати дорого", - сказав Аваков у п'ятницю ввечері в ефірі "Свободи слова Савіка Шустера".

Він наголосив: "Ми повинні бути готові і ми будемо готові...Ми повинні думати, як не допустити, щоб цей "скажений собака" прорвався до нас в Україну... Треба бути сильними, вірити в себе і робити те, що повинні".

 

 

ОСТАННЄ

Три людини провалилися під кригу на Харківщині – ДСНС

США закликали владу Сирії притягнути до відповідальності винних у масових убивствах сирійських меншин

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

За день на фронті 140 боїв, найбільше на покровському, курському та сіверському напрямках – Генштаб

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Пасажир потрапив під поїзд на ст. м. "Вирлиця", три станції "зеленої" лінії закриті на вхід

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА