Інтерфакс-Україна
20:46 20.03.2021

Біля Офісу президента триває акція на підтримку активіста Стерненка, адмінбудинок розмальовано червоною фарбою

1 хв читати
Біля Офісу президента триває акція на підтримку активіста Стерненка, адмінбудинок розмальовано червоною фарбою

Біля Офісу президента України проходить акція з вимогою звільнити активіста Сергія Стерненка та інших політв'язнів, мітингувальники запалили фаєри і кидають шумові гранати, на фасаді будівлі ОП активістами червоною фарбою нанесені написи, повідомив телеканал "Прямий" у суботу ввечері в своєму Телеграм- каналі.

"Під будівлею Офісу президента проходить акція з вимогою звільнити активіста Сергія Стерненка та інших політв'язнів. Мітингувальники розмалювали будівлю з різними гаслами, а площа перед ОПУ залита червоною фарбою".

Зазначається, що сталися зіткнення між активістами і правоохоронцями, проте нікого не затримали.

 

 

 

ОСТАННЄ

Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр

Мирної угоди наразі немає, її може і не бути, вона є, коли існує не лише на папері, а коли війна зупинена – Зеленський

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Україна та Португалія підписали угоду про партнерство у виробництві морських дронів – Зеленський

Відео з дроном, який підняв російський прапор над Києвом, є фейком – поліція

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

Трипільська та Зміївська ТЕС "Центренерго" зазнали понад 200 влучань, втрати від яких у 2024р. становлять понад 12,5 млрд грн – голова НР

На Рівненщині сталася масштабна ДТП на трасі М-06 Київ — Чоп у напрямку Києва

Чоловіка поранено на Миколаївщині через російське бомбардування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА