Інтерфакс-Україна
13:03 22.03.2021

Держрибагентство заборонило з 1 квітня нерестовий вилов риби у водоймах України

1 хв читати
Держрибагентство заборонило з 1 квітня нерестовий вилов риби у водоймах України

Державне агентство рибного господарства (Держрибагентство) запровадило заборону на нерестовий вилов риби у водоймах України з 1 квітня, йдеться в повідомленні відомства.

Держрибагентство нагадало, що на період масового ходу і нересту риби забороняється використання човнів у місцях нересту, промислове рибальство, підводне полювання, змагання зі спортивного рибальства, днопоглиблювальні, вибухові роботи та видобуток будматеріалів.

Окрім того, посилюється контроль Держрибагентства над роботою водозабірних споруд.

Відомство уточнило, що дозволено вилов до 3 кг риби на одну людину однією поплавцевою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом із берега в дозволених для вилову риби місцях.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів постановою №124 від 17 лютого перепідпорядкував Держрибагентство і Держслужбу з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) в управління відновленому Міністерству аграрної політики та продовольства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поїзд з військовим вантажем зійшов з рейок після підриву колії біля російського Санкт-Петербургу - ГУР

Голова Держетнополітики Єленський: Україна працює над переходом до моделі державно-церковного партнерства

Село Січневе на Дніпропетровщині звільнено від російських окупантів – 141 ОМБ

У ЄС пропонують запровадити обмеження проти фірм, які видають документи про національну приналежність танкерів

Після капітального ремонту відкрили хірургічне відділення Київської міської клінічної лікарні № 8 - Кличко

Латвія заборонить нерегулярне автобусне сполучення з Білоруссю та Росією

В Данії можуть організувати демонстраційний хаб, де будуть представлені українські безпекові рішення - Шмигаль

Україна отримає від Естонії понад 150 наземних безпілотних платформ THeMIS

Глава МВС: тільки за вересень нацгвардійці поповнили обмінний фонд 28 полоненими російськими військовими

Самп'єрто: звільнення українських співробітників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ залишається пріоритетом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА