Інтерфакс-Україна
13:55 22.03.2021

У Деснянському районі Києва у квартирі стався вибух, постраждав чоловік

1 хв читати

Поліція Києва розслідує обставини вибуху у квартирі в Деснянському районі, внаслідок якого власник помешкання дістав поранення різного ступеня тяжкості.

"Учора приблизно о 21:00 до столичної поліції з лікарні швидкої медичної допомоги надійшло повідомлення про те, що до них звернувся 59-річний чоловік із пораненнями, отриманими під час вибуху у власній квартирі на вулиці Закревського", - повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

На місці правоохоронці провели першочергові слідчі дії та встановили, що господар у пластиковій тарі змішував невстановлені хімічні речовини, які в результаті синтезу вибухнули.

Слідчі внесли відомості про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн: ЄС готує нові санкції проти Білорусі через загострення ситуації на кордоні з Литвою

Українські аудіогіди впроваджують у 15 музеях Парижа

Туреччина різко скоротила імпорт російської нафти Urals у листопаді через санкції США - ЗМІ

Прем’єр Ірландії зустрів Зеленського та першу леді в Дубліні: Підтримка народу України залишається непохитною

Сили оборони відбили з початку доби 202 ворожі атаки - Генштаб

Літак Зеленського здійснив посадку в Ірландії

Перша леді України та французькі високопосадовці обговорили повернення дітей у межах Bring Kids Back UA

Білий дім: Ми оптимістично оцінюємо переговори щодо завершення війни в Україні

МЗС: Україна залишатиметься пріоритетом для ЮНЕСКО – зустріч Сибіги з новим Генеральним директором

Генштаб спростував фейкові заяви Міноборони РФ про захоплення населених пунктів на Донеччині та значні втрати української техніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА