Інтерфакс-Україна
07:03 23.03.2021

У МВС готують підозри учасникам акції протесту на Банковій за завдані збитки будівлі Офісу президента

1 хв читати
У МВС готують підозри учасникам акції протесту на Банковій за завдані збитки будівлі Офісу президента

У Міністерстві внутрішніх справ України готують низку підозр через події на Банковій у суботу під час акції протесту на підтримку ув'язненого в СІЗО активіста Сергія Стерненка, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"У нас задокументована кожна секунда кожної дії. Уже пред'явлено підозру громадянину, який розбивав скло в Офісі президента. Готується низка підозр, обґрунтованих, кожна з них буде підкріплена відеозаписом із зазначенням - хто, в який момент, що зробив", - сказав Геращенко в ефірі "Свобода слова" на ICTV у понеділок.

Він зазначив, що "кожен, хто завдав збитків державному майну, а це наше майно, оскільки з наших податків зводилися будівлі, з податків буде фінансуватися чистка цих будівель, тому кожен отримає за діяння свої. Провокатори отримають гідну, жорстку, законну відповідь".

Як повідомлялося, в суботу ввечері у ОП відбулась акція з вимогою звільнити активіста Сергія Стерненка та інших політв'язнів. Мітингувальники запалювали фаєри і кидали шумові гранати, на фасаді будівлі ОП активістами червоною фарбою були нанесені написи.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська громада на цьому тижні передала на фронт ще 1700 дронів

СБУ та ССО знищили два російські літаки СУ-34 на аеродромі Маринівка у Волгоградській області, ще два пошкодили

Судитимуть ще одного фігуранта у справі з закупівлі бурових вишок для "Чорноморнафтогазу"

Посол Швеції в Україні ознайомився із діяльністю УЧХ на Сумщині

Кількість постраждалих у Самарі на Дніпропетровщині через ракетну атаку зросла до 25 людей

ВАКС обрав запобіжний захід Чернишову у вигляді застави в 120 млн грн

Членами розширеної Ради підприємництва стали 77 бізнесменів, Єрмак, Свириденко, бізнес-омбудсмен, представник ФРУ, секретарем – Каціон

ВАКС розглядатиме клопотання про відсторонення Чернишова від посади на окремому засіданні

Ізраїль з початку конфлікту уразив 900 цілей в Ірані та ліквідував 11 вчених-ядерників – IDF

Південна Європа очікує на прихід аномальної спеки з температурою вище 40°С - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА