09:10 24.03.2021

Парламент Вірменії скасував режим воєнного стану в країні

1 хв читати
Парламент Вірменії скасував режим воєнного стану в країні

Парламент Вірменії на засіданні в середу скасував режим воєнного стану, впроваджений у країні з 27 вересня 2020 року у зв'язку з війною в Карабаху.

Як повідомляє кореспондент "Інтерфаксу", з відповідною пропозицією раніше виступили опозиційні фракції "Процвітаюча Вірменія" і "Світла Вірменія".

За зняття режиму воєнного стану проголосували 118 депутатів, один проголосував проти, один утримався.

Минулого вівторка спікер парламенту Вірменії Арарат Мірзоян запропонував депутатам проголосувати за ініціативу опозиційних фракцій про зняття режиму воєнного стану.

"Оскільки між політичними силами досягнуто домовленості про розв'язання внутрішньополітичної ситуації шляхом дострокових виборів, пропоную піти назустріч ініціативі парламентської опозиції та зняти режим воєнного стану. Пропоную завтра вранці проголосувати за зняття режиму воєнного стану в країні", - сказав Мірзоян на засіданні парламенту у вівторок.

Він зазначив, що і в умовах режиму воєнного стану в країні проводилися акції протесту.

"Профільна комісія запропонувала дочекатися завершення військових навчань (16-20 березня), а також думки військового керівництва. Хочу зазначити, що не було політичного компонента, оскільки в умовах воєнного стану в країні проводилися різні акції протесту", - зазначив Мірзоян.

Зняття режиму воєнного стану потрібне для проведення позачергових парламентських виборів, запланованих на 20 червня.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА