Інтерфакс-Україна
15:51 24.03.2021

Мер Дніпра Філатов вакцинувався від COVID-19

1 хв читати
Мер Дніпра Філатов вакцинувався від COVID-19

Мер міста Дніпра Борис Філатов у середу вакцинувався від COVID-19.

"Як, я і обіцяв, сьогодні зробив публічну вакцинацію", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

При цьому Філатов наголосив, що в Україні високий відсоток відмови від вакцинації, зокрема серед медиків. Водночас, за його словами, величезна кількість людей хоче вакцинуватися, але не може.

"Дивно, але, наприклад, учителі просто стоять у черзі і, на відміну від тих же медпрацівників, не переживають, що вакцина "якась не така". Вакцинація "публічних персон з метою популяризації" також стала відверто змахувати на узаконення VIP-вакцинації для еліт та селебриті... Які висновки? Вакцинуватися треба", - зазначив він.

Філатов додав, що держава зобов'язана здійснювати чітку інформаційну політику щодо вакцинації, про важливість якої мають говорити медпрацівники.

"І найголовніше, потрібно терміново вносити зміни до документів МОЗ, які дали б змогу використовувати зайві дози не для "публічних персон", а для людей, що записалися в чергу. Повірте, охочих знайдеться скільки завгодно", - наголосив мер Дніпра.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дунайська комісія ухвалила рішення щодо реєстру збитків від агресії РФ на Нижньому Дунаї – віцепрем’єр

США призупинили санкції проти низки російських банків

Президент Чехії після розмови із Зеленським: в наших спільних інтересах, щоб угода принесла Україні гідний мир

Зеленський підписав закон, який забезпечує відкритість парламентських комітетів

Кабмін визначив порядок і строки інформування уряду про показники сплати внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю

Власники зруйнованих будівель отримають землю без аукціонів – Зеленський підписав закон

У Синельниківському районі на Дніпропетровщині утворено 5 військових адміністрацій – указ

Кабмін підвищив доступність протезів та ортезів для дітей - Свириденко

Люди з інвалідністю зможуть отримати компенсацію за переобладнання авто - Свириденко

Рада ЄС з очікує на відкриття кластерів з Україною та Молдовою щодо вступу до ЄС - Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА