Інтерфакс-Україна
10:22 25.03.2021

Чорнобильська АЕС переходить на особливий режим роботи у зв'язку з поширенням COVID-19

1 хв читати
Чорнобильська АЕС переходить на особливий режим роботи у зв'язку з поширенням COVID-19

Чорнобильська АЕС скорочує кількість персоналу, задіяного на станції, на період посилених карантинних обмежень.

"Щонайменше до 4 квітня 2021 року на робочих місцях залишиться оперативний персонал, який забезпечує ядерну та радіаційну безпеку об'єкта, а також до роботи залучатимуться працівники, участь яких у виробничому процесі станції у той чи інший момент під час простою буде вкрай необхідна", - повідомляє прес-служба ЧАЕС.

Станція переходить на особливий режим роботи з четверга, 25 березня. Відповідне рішення ухвалила адміністрація для протидії поширенню коронавірусної інфекції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США завдали удару по судну наркоторговців у Тихому океані

Росіяни вдарили БпЛА по Харкову - мер

Україні потрібне енергетичне припиненя вогню. Ми наближаємося до гуманітарної катастрофи – гендиректор ДТЕК у Давосі

У Білому домі назвали "продуктивним" перший день тристоронніх переговорів в Абу-Дабі

Трамп розкритикував Канаду через позицію щодо Гренландії та Китаю

На Київщині задіяно понад 4,4 тис. генераторів для забезпечення критичної інфраструктури, очікується додаткове обладнання від партнерів

Єдність та лідерство країн "NB8" посилають потужний сигнал: агресія РФ не буде нормалізована – Сибіга

США та ЄС планують залучити $800 млрд для десятирічного плану відновлення України – Politico

Шмигаль розраховує, що у найближчі дні вдасться перейти від аварійних до погодинних відключень

Умєров про тристоронні переговори між Україною, США та РФ: Завтра будуть ще зустрічі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА