Інтерфакс-Україна
10:40 26.03.2021

Заступники міністрів оборони Великої Британії та України обговорили поглиблення співпраці

1 хв читати
Заступники міністрів оборони Великої Британії та України обговорили поглиблення співпраці

Заступник міністра оборони України Ігор Старобінський і парламентський заступник міністра оборони Великої Британії Джеймс Гіппі в телефонній розмові обговорили співпрацю у військовій та військово-технічній сферах.

Як повідомляє прес-служба Міноборони України, представник британської сторони поінформував про зміст і характер нещодавно схваленої комплексної стратегії країни з оборони, дипломатії та міжнародного розвитку, яка містить бачення Великої Британії свого місця в сучасному і майбутньому світі, а також враховує можливі сценарії протидії загрозам безпеки Сполученого Королівства з боку Російської Федерації.

Крім того, співрозмовники обговорили перебіг практичної реалізації підписаного минулої осені главами оборонних відомств двох країн Меморандуму про посилення співпраці у військовій і військово-технічній сферах та поточний стан реформування у сфері оборони України.

"Співробітництво між Україною та Сполученим Королівством перебуває на високому рівні із перспективою до розширення. Важливо, що наші держави мають спільну точку зору на ті виклики та загрози, які становлять дії Російської Федерації. Ми надзвичайно цінуємо політичну, дипломатичну та військово-технічну допомогу Великої Британії", - зазначив Старобінський.

У свою чергу Джеймс Гіппі висловив підтримку британської сторони в подальшому реформуванні оборонного відомства України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп має намір оголосити в понеділок 60-денне перемир'я між Ізраїлем і Хамас у разі успішних переговорів - ЗМІ

Троє мирних мешканців постраждали внаслідок російських обстрілів Купʼянська - прокуратура

Глава Міндовкілля передала нацпаркам Полісся обладнання для охорони біорізноманіття та боротьби з пожежами

Сили оборони відбили з початку доби 149 ворожих атак - Генштаб

Сибіга закликав партнерів інвестувати в інноваційні українські технології

Глава Міндовкілля передала нацпаркам Полісся обладнання для охорони біорізноманіття та боротьби з пожежами

Одна людина загинула й одну – поранено внаслідок атаки російських БпЛА на Суми - МВА

З початку літа через обстріли агресора поранені 6 медиків екстренки, пошкоджені 24 автомобілі швидкої – МОЗ

На Донеччині в результаті обстрілів загинули 5 людей – ОВА

Кличко: вибух в Києві не має відношення до ТЕЦ-6

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА