Інтерфакс-Україна
11:07 26.03.2021

Кордони 104 країн відкриті для українців - глава МЗС

1 хв читати
Кордони 104 країн відкриті для українців - глава МЗС

Для подорожей українців на сьогодні відкриті 104 країни світу, куди можна потрапити за умови дотримання певних правил, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"На сьогодні для громадян України відкриті 104 країни. Нагадаю, що 19 лютого на брифінгу таких країн було 95, тобто за місяць ми додали до цього списку дев'ять країн. 104 країни, куди за умови дотримання певних правил українці можуть наразі потрапити", - сказав Кулеба на онлайн-брифінгу в п'ятницю.

Кулеба зазначив, що свої кордони для українців відкрили Ісландія, Чорногорія, Гаїті, Гаяна, Бангладеш та Габон.

"Умови в'їзду, безумовно, можуть включати дотримання протиепідемічних вимог. Тому прошу вас належним чином перевіряти всі правила в'їзду, зробити це ви можете на нашому сайті, який ми створили для вас, - tripadvisor.mfa.gov.ua", - пояснив міністр.

Крім того, глава МЗС України закликав утриматися від поїздок, якщо на те немає нагальної потреби, а під час подорожі дотримуватися максимальних заходів безпеки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині продовжується ліквідація наслідків нічного удару, є постраждалі – ОВА

В Угорщині сталася ДТП за участі пасажирського автобуса української реєстрації, 19 осіб постраждали - МЗС

Ворожі БпЛА влучили в будівлю Кременчуцького ТЦК та в житловий будинок, військові не постраждали – Сухопутні війська

Жіноча мобілізація не планувалась і не планується, Арестович працює в інтересах РФ

Зеленський в день ВМС: "Москва" пішла на дно, Зміїний під контролем, а "зерновий коридор" підтримує продовольчу безпеку світу

У Техасі кількість жертв повені перевищила 50

Окупанти знову атакували Полтавщину, спалахнула пожежа в приватному домоволодінні - ОВА

"Україна – морська держава": Сирський привітав військових ВМС з професійним святом

На Харківщині двоє загиблих і 11 постраждалих через ворожі обстріли протягом доби - Синєгубов

Ворог атакував рятувальників в Харкові та Херсоні під час робіт на місці обстрілів - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА