Інтерфакс-Україна
11:27 26.03.2021

Засідання Консультаційного комітету президентів України та Польщі відбудеться 29 березня

1 хв читати

У понеділок, 29 березня, у форматі відеоконференції відбудеться XXІX засідання Консультаційного комітету президентів України та Польщі, повідомляє прес-служба президента України у п'ятницю.

"Під час засідання обговорюватиметься стан реалізації домовленостей, досягнутих на рівні президентів України та Республіки Польща, а також широке коло питань двосторонньої та регіональної взаємодії, зокрема у безпековій, енергетичній та економічній сферах", - повідомляють в Офісі президента.

Там зазначають, що також планується узгодити графік двосторонніх контактів на найвищому рівні у 2021 році.

"Співголовами Комітету є заступник керівника Офісу президента України, уповноважений президента України у Консультаційному комітеті Ігор Жовква та уповноважений президента Республіки Польща з питань створення Бюро зовнішньої політики Кшиштоф Щерський", - резюмують в ОП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

Росіяни окупували два села на Донеччині – ОСУВ "Дніпро"

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

Головний власник UaRms Уткін: за 3 роки війни ми навчили 55 тисяч військових на наших симуляторах

Співзасновник Bouquet Kyiv Stage Уткін: 90% заробленого витрачаю на культурні і благодійні проєкти

Макрон анонсував зустріч Коаліції охочих найближчим часом

Зеленський: Треба досягти реального миру, який буде тривалим, а не стане ще однією паузою між російськими вторгненнями

Американська сторона запропонувала Україні гарантії безпеки у форматі 5 статті - джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА