Інтерфакс-Україна
17:50 29.03.2021

СБУ затримала ще одного фігуранта справи про створення ПВК

2 хв читати
СБУ затримала ще одного фігуранта справи про створення ПВК

Служба безпеки України затримала ще одного фігуранта справи про створення колишнім народним депутатом України Семеном Семенченком приватної військової компанії, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в правоохоронних органах.

"Затриманий ще один підозрюваний - колишній командир батальйону "Донбас" Анатолій Віногродський (позивний "Гал"). Наразі суд обирає йому запобіжний захід", - сказав співрозмовник агентства.

Як повідомлялося, 24 березня Служба безпеки України припинила діяльність незаконного воєнізованого збройного формування, так званої приватної військової компанії, діяльність якої була спрямована на підготовку до здійснення тяжких злочинів, зокрема проти основ національної безпеки.

За даними слідства ГУ СБУ в м. Києві та Київській області, організаторами діяльності групи були колишній народний депутат України Семен Семенченко та агент Національного антикорупційного бюро Євген Шевченко.

У Службі безпеки України заявили, що після здійснення низки експертиз та інших слідчих дій у межах розслідування справи про створення незаконного збройного формування (НЗФ) буде пред'явлено нові підозри.

У спецслужбі пояснили, що Семенченко та агент Національного антикорупційного бюро Євген Шевченко у 2018 році організували та здійснили реєстрацію на території однієї з іноземних держав приватної військової компанії. Водночас СБУ інкримінує Семенченку "не факт створення та реєстрації ПВК на території іноземної держави, а той факт, що він створив на території України з 2018 року, очолював, забезпечував спорядженням разом з Шевченком незаконне військове формування (НВФ)".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і міністр фінансів ФРН обговорили ППО та гарантії безпеки

Зеленський не вважає, що РФ йде на поступки

В'ятрович про ініціативу Навроцького: бачу схожість із баченням Путіна, який знищення всього українського називає денацифікацією

Німеччина буде надавати Україні EUR9 млрд щорічно - міністр фінансів

На забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи землях зловмисники вирощували зернові культури для продажу - Нацполіція

Прем'єр Норвегії виступає за посилення санкційного тиску на РФ та роботу над створенням спецтрибуналу щодо злочину агресії

Держкіно назвало інвестиційно успішні українські фільми

АОЗ: Військові отримали замовлені через DOT-Chain Defence дрони у рекордний термін - за 5 днів

Внаслідок ворожого обстрілу Слатина на Харківщині поранено жінку

Прем'єр Норвегії підтримує припинення вогню перед переговорами про мир в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА