Інтерфакс-Україна
06:44 30.03.2021

Ситуація з коронавірусом у Франції складна, майже 90% місць у палатах інтенсивної терапії зайнято

2 хв читати
Ситуація з коронавірусом у Франції складна, майже 90% місць у палатах інтенсивної терапії зайнято

У Франції в реанімації перебувають понад 4,9 тис. пацієнтів з коронавірусом, що вище показника піку, зафіксованого під час другої хвилі пандемії в країні в листопаді минулого року, пише газета "Фігаро".

Згідно з виданням, лікарні Франції працюють на межі можливостей, зайнято на даний момент 89% місць у палатах інтенсивної терапії.

Тим часом, Регіональний комітет туризму оцінив втрати, яких зазнав Париж і його околиці в минулому році через пандемію. За його даними, столичний регіон втратив 15,5 млрд євро через "історичне падіння кількості іноземних туристів".

Раніше в березні в низці регіонів Франції ввели нові обмежувальні заходи. Загалом вони торкнулися 21 млн осіб у 16 департаментах. Їм рекомендовано обмежити контакти з родичами, а також перейти на дистанційний режим роботи. Їм дозволено виходити на вулицю в межах 10 км від будинку для прогулянок на свіжому повітрі і покупок. Подорожі з одного регіону в інший без поважних причин забороняються.

Влада Франції вирішила не обмежувати роботу шкіл, дитячих садків та інших освітніх закладів у цих департаментах. У рамках нових заходів роботу повинні припинити майже всі магазини, які займаються продажем не життєво важливих продуктів.

Такий "обмежений" локдаун введений після того, як, за повідомленнями паризьких ЗМІ, президент Франції Емманюель Макрон висловився проти нових максимально жорстких обмежувальних заходів: за його словами, жителям стало важко витримувати такі умови, особливо - в столичному регіоні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексміністр транспорту РФ засуджений до 15 років позбавлення волі

Кубілюс: Дорожня карта оборони-2030 містить обіцянку реалізувати закон про репарації для України до кінця 2025 р.

Ворог завдав удару по одному з навчальних підрозділів Сухопутних військ в тилу, є поранені та загиблі - ОК "Південь"

Каллас: Гарантії безпеки для України є частиною Дорожньої карти оборони до 2030 р.

Російський БпЛА влучив біля багатоповерхівки в Харкові - без постраждалих, уточнює мер

Окупанти вдарили дроном по багатоповерхівці у Харкові

Дорожня карта оборони ЄС до 2030 р. включає Україну

Єврокомісія представила нову Дорожню карту оборони, спрямовану на зміцнення оборонного потенціалу до 2030 р.

СБУ назвала російську заяву про спецоперацію "Павутина" спробою ворога виправдати власний провал

Генштаб ЗСУ: В операції у Покровському районі втрати ворога досягли 14 тис. осіб, ЗСУ звільнили 182,8 кв. км території

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА