Інтерфакс-Україна
07:04 31.03.2021

Глава МЗС Південної Кореї відвідає Китай на цьому тижні

1 хв читати
Глава МЗС Південної Кореї відвідає Китай на цьому тижні

Міністр закордонних справ Південної Кореї Чон Ий Ен в ході своєї зустрічі з главою МЗС Китаю Ван І обговорить двосторонні відносини, ситуацію на Корейському півострові, а також регіональні і глобальні проблеми, повідомило міністерство закордонних справ Республіки Корея в середу.

"Візит Чон Ий Єна в Китай у цей час особливо значущий, оскільки ми продовжуємо стратегічне спілкування з найбільшими країнами Корейського півострова", - йдеться в прес-релізі МЗС РК.

"Переговори дадуть можливість двом країнам вивчити шляхи розвитку двосторонніх відносин і водночас провести поглиблений обмін думками з питань півострова, регіональних та міжнародних питань", - зазначили у зовнішньополітичному відомстві.

Очікується, що порядок денний буде включати обговорення співпраці для запобігання ескалації напруженості на Корейському півострові.

Також можуть порушувати питання, пов'язані з суперництвом Китаю і США.

Зустріч відбудеться в суботу в китайському місті Сямень.

Після переговорів Чон Ий Ен і Ван І збираються зробити окремі заяви для преси.

Увостаннє глава МЗС Південної Кореї відвідував Китай у листопаді 2017 року. Останні переговори на рівні міністрів закордонних справ між країнами відбулися в Сеулі у листопаді 2020 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: ЗСУ посилюють систему перехоплення "шахедів" та формують окремі дивізіони безпілотних систем ППО

У київському метро 1 та 2 січня збільшать інтервали між рухом поїздів

Зеленський вручив 20 сертифікатів на отримання квартир Героям України та рідним загиблих воїнів

СБУ затримала киянина, який "засвітив" роботу ППО під час обстрілів столиці

Закарпаття отримає інноваційний простір Karpaty зі школою на 890 учнів за ініціативи "Френдлі Віндтехнолоджі"

У Києві відновлено рух тролейбусів на 11 маршрутах

У Києві застосовані екстрені відключення світла - "Укренерго"

Програмою "УЗ 3000" скористалося вже близько 50 тис. українців - віцепремʼєр

Забруднення соняшниковою олією може зберігатися на дні Чорного моря понад 6 років – Greenpeace Україна

Одна людина загинула, ще четверо поранені на Донеччині за минулу добу – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА