Інтерфакс-Україна
12:40 31.03.2021

У Києві за добу виявлено 1 100 нових випадків COVID-19, заповненість ліжок 80%

2 хв читати

У Києві за минулу добу лабораторно підтверджено 1 100 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

"Ситуація із захворюваністю в Києві, як і загалом в Україні, залишається складною. Кількість хворих на коронавірус і госпіталізованих не зменшується. 1 100 інфікованих виявили в місті минулої доби. Померли 35 осіб - 14 жінок і 19 чоловіків. Загалом за період пандемії в столиці 3 405 летальних випадків від вірусу. А підтверджених випадків захворювання в місті на сьогодні 162 291", - сказав Кличко на онлайн-брифінгу в середу.

До лікарень столиці за добу госпіталізовано 156 осіб.

Одужали за добу 26 раніше хворих. Загалом коронавірус подолали 105 605 жителів столиці.

Найбільше випадків захворювання виявили в Деснянському районі - 201, в Дарницькому - 187 і в Дніпровському районі - 169 випадків.

"Як бачимо, не зменшується кількість госпіталізованих пацієнтів. І тих, які перебувають у важкому стані. Загалом у стаціонарах медичних закладів столиці сьогодні лікуються 4 464 хворих на коронавірус. Із них 34 дитини. 2 946 пацієнтів - у важкому стані. Кисневу підтримку отримують 3 526 осіб. Під апаратами ШВЛ - 57 хворих. Заповнення ліжок у комунальних медзакладах сьогодні - майже 80%", - повідомив Кличко

Днем раніше, 30 березня, в Києві було підтверджено 1 422 випадки COVID-19, 29 березня - 402 випадки, 28 березня - 374 випадки COVID-19, 27 березня - 1226 випадків, 26 березня - 1 164 випадки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН заявив про виключний статус Ради Безпеки ООН в питаннях миру й безпеки

ДСНС попереджає про ожеледь та сніголавинну небезпеку у вівторок

Зеленський підняв розмір щорічних грантів молодим вченим і докторам наук до 300-700 тис грн

Ворожий БпЛА поранив дівчину в Запорізькій області - ОВА

Україна вийшла з угоди СНД про охорону держкордонів і морських економічних зон – указ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА